Hellu

Reisisell, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Türgi...kõik hinnas, viis tärni, lapsele tegevust ja päev otsa näksimist..erinevad toitlustuskohad.Hotellidel basseinides liumäed..peaks sobima. Odavam kui Kreeka sama tase. Soovitaks Belconiti Resort, "linn" lähedal ja ei ole lennujaamast kaua sõita. Lähedal on ka mingi suur Rixose veepark.

Olin sel aastal Belconti hotellis, ei hakanud silma lällajaid...ja teenindus oli tiptopp, teenindajad enamus ei osanud vene keelt..

Veel ei ole käinud, Belekis, suvel lähen.(Türgi) Plaanis külastada, kuna hotell seal läheduses-http://www.thelandoflegendsthemepark.com/en/tickets-and-offers. Teemapark-lapsel peaks huvitav olema, palju igasugu liumägesid, torusid... Kui hotell Belekis, siis mõeldakse seda piirkonda...Beleki keskus võib ikka väga kaugele jääda...

Crystal Flora Beach Resort(Antalya), vetteminek kivine, sügavaks läheb järsult. Pandud liivakotid , et vetteminek ei oleks valus. Olemas sild, sealt ka hea vette minna..Territoorium suhteliselt suur, ilus roheline..iseenesest nagu hotelli ei ole, on majakesed. Asub Beldibi külas. Mulle meeldis. Aga küla iseenesest ...ei ole midagi teha, hotellid reas. Antalyale lähedal, lennujaamast ei ole kaua sõita. Lastebassein oli, liumäed..jäätist sai mingitel kellaaegadel.., vahvelid küpsetati ka mingitel kellaagedel..Lähedal kanjon, sinna saab matkama minna.. CRYSTAL FAMILY RESORT & SPA(Belek)- ei ole Belekis, vaid päris üksildases kohas, jalutama ei ole kuhugi minna...vetteminek liivane. CRYSTAL AURA BEACH RESORT & SPA(Kemer)-ei ole hotellis olnud, aga Kemeris olen, seal kõik rannad sisseminek minu meelest kivised ja järsult sügav vesi. Kemer ei ole eriti suur koht aga jalutada saab küll.. Kui ainult hotellis olla, rannas, vees, süüa....siis äkki CRYSTAL FAMILY RESORT & SPA. Oleneb , kui vana laps, kas oskab ujuda..