Sihi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

1 meeldimist
4 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mis seis Mazuria teedel? 
Suwalki - Elk - Mikolajki - Olsztyn
Reszel - Gizycko

Kui lähete Krakowisse siis tasub külastada ka Bochniat - vanim soolakaevandus, küll väiksem kui Wieliczka kuid v.huvitav. Linn ka väga armas. Krakow on linn kuhu peatuda 3-4 päevaks, teha daytripi Kalwaria Zebrzydowska'sse, Ojcowi rahvusparki jne.

Siiski soovitan jätta Krakow eraldi tripi jaoks.
Lõuna Poola ja Slovakkia reisil soovitan külastada Lublinit, sealt kauneid Zamosc'i või Sandomierz'i linnu, Przemyśl, kuurordid Iwonicz Zdròj ja mägedes Krynica. Seal saate juua ka mineraalveed.

Kui lähete autoga tasub peatuda ka Warmia-Mazuria regioonis - imekaunis Swieta Lipka basiilika, Gietrzwałd - küla, kus aset leidis Püha Maaria ilmumine, seal on ka super rahvusköögi restoran.


Lastele võivad huvi pakkuda laevasõidud Elblągi kanalitel.

Kirikusse ja Püha Maarja kabelisse saab vist ikka ilma giidita.  Giidiga vb parem.
Käige kindlasti.
http://jci.jasnagora.pl/

Võtke Eurod kaasa ja vahetage Valgevenes.

Kus Lätis saab Olerexitud ID-kaardiga soodustust?

Leedus tangin alati Orlenis

Poola on väga huvitav ja tunduvalt odavam. Warmia-Mazury regioon on hästi põnev ja vaatamisväärsuste rikkas - lossid, linnakesed, järvekuurordid.... Külastage nt. Reszel'i vanalinna ja lossi, seal lähedal asub imeilus basiilika  Swieta Lipka külas. Lidzbark Warmiński linn ja loss, Suurem linn Olsztyn..... kuurordid Mikolajki, Gizycko... Tee peale jääb palju kohti kus saab peatuda ja ringi vaadata. Väga soovitan. Ei tasu teha peatusi Lätis-Leedus kuna eelarve väga piiratud.

Toruni juures soovitan külastada imeilusat Chelmno linna.

Toruni ja Augustowi vahele jäävad nt Golub Dobrzyni loss, Brodnica, Nidzica