krevett1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Teoorias see nii on, et buss võiks lennu ära oodata, kuid praktiga on näidanud vastupidist seega ma päris 100% sellele ei loodaks ja arvestaks asjaoluga, et ehk tuleb takso võtta. (ca 100€) või siis juba eelnevalt transport ära organiseerida.

Nad teevad nii, et Belize sisenedes nõuavad ka lahkumismaksu kuigi see on juba Cancuni lennupileti sees tavaliselt. Selle vältimiseks tuleb lennupilet välja printida, kus oleks kenasti kirjas, mis maksud sees on. Ja kindlasti just tasub printida, mitte telefonist näidata. Paljudel näiteks ei olnud varutud tõestusmaterjali ja maksidki seal kõik rivis. Chetumalis uuesti Mehhikosse sisenedes aga ei suutnud sellest maksust kuidagi pääseda. Natuke sai vaieldud aga öeldi kindlalt, et tuleb maksta. Ma enam ei mäleta muidugi mis ta maksis aga teab mis ülisuur summa ei olnud. Nii ta oli tegelikult täpselt 2 aastat tagasi. Mul on tunne, et süsteem on endiselt sama.

No ma tahaks vaielda natuke Albaania-Itaalia praami osas. Minul kogemused vastupidiselt hbertile just positiivsed. laev kena ilusa valiterrassiga, kus sai albaanlastega korvuti piknikku pidada ja öö kiiremaks möödasaatmiseks veini libastada. Samuti olen ise ka üks neist põrandal magajatest olnud :). Ühel laevakompaniidest on vähe toekamad paadid, teisel minu teada olid vähe kehvemad.

Durresi ranna ma jätaks küll vahele, Albaanias on ikka kõvasti ilusamaid kohti. Ma tegelikult jätaks Durrese üldse vahele, st peatuks vaid, et laevale minna.

Dhermi rannad on kaunid ning albaanlased ääretult sõbralik ja abivalmis rahvas!