Evelin Org

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

1 meeldimist
4 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Minul ka kahju, et te Sirje mulle ei kirjutanud vastu, ostsin täna Bulgaaria reisi, lähen üksi, sest reisikaaslast ei leidnud, oleks läinud Türki ka, kuid minu puhkus lõppeb 3. 09, 4 september pean juba tööl olema, pole aega enam oodata reisid lähevad ruttu, mina sain täna viimase lennuki koha, Türki on rohkem pakkumisi.

Tere, kas kohe sõita ei taha olen puhkusel kuni 03.09 ,otsin samuti reisikaaslast.

Tere.

Otsin reisikaaslast rannapuhkuseks ajavahemikus 21 aug.- 03.sep. Soov oleks minna Türki, Bulgaariasse.

Kaaslane leitud. Aitähh Diana.

Tere. Otsin samal põhjusel reisikaaslast. Millal sõita tahate? Minul on tulemas puhkused 24 juuli-06 august, ja 21 august-03 september. Kui huvitab siis võtke sõbrakutse facebookis vastu saame suhelda edasi seal.

Arusaadav, ilmad on tõesti jubedad.

Kas ei sooviks minna augustis, alates 19 august kuni 03 september on minul puhkus, nihutada seda ma ei saa. Otsin samuti reisikaaslast ja sooviks minna Türki pikemaks kui 7 päeva, et puhata ja natuke ringi ka vaadata. Olen 58 aastane naine.

Tere, sooviks sõita augusti teine pool puhkusele, otsin samuti reisikaaslast, veel ei ole otsustanud kuhu, kuid olen nõus sõitma kuhu teie valite.

Minul käisid sugulased Valgevenest, tulid autoga, viisavabalt, ootasid kaua piiri peal, tuleb ületada palju piire, kõige pikem ooteaeg oli 6 tundi.