Angela

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

2 meeldimist
4 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Horvaatia haigestumisi vaadates see suhtarv järgmisel nädalal tõuseb, mitte ei lange.

Küsimus neile, kes juba on reisil - kuidas on olukord maskikandmisega? Internetis oleva info järgi on paljudes riikides siseruumides (poed jms) maskikandmine kohustuslik, aga kas seda reaalselt ka tehakse? Kui perega reisile minna, siis on kole mõelda, milline kogus maske peaks olema varutud, kui need igas poes, bensiinijaamas jms ette peab panema.

Ega juhuslikult silma ei jäänud, mis suuruseni neid spetsplätusid müüakse? :)

anti1966, kust ja mida plaanid osta? :)

Meie marsruut on 5000 km, kuhu sisse on arvestatud juba ka paar lühemat väljasõitu sihtkohas ning majutused on broneeritud. Eks ongi huvitav näha, kui palju lõpuks kulub.

Rahajutud on mu teema kaaperdanud. :)
Eks see ole huvitav teema mullegi, aga me püüame ikka säästlikumalt hakkama saada, kui 1000 EUR inimene, see tundub karm.
Selge on see, et kulutada saabki erinevalt, alustades majutuskohtade valikust kuni kõikvõimaliku meelelahutuseni. Samas lõplik tõde saabub reisi lõpus ja siis on näha, kui palju arvestusega mööda panin. Meie loodame 3 inimesega 13-päevase reisi ära teha alla 2000 euroga. Samas tagasiteel on plaanis Varssavis shopingupeatus, see sellesse summasse ei pruugi mahtuda. :)

Milline on Opatija rand ja milline Rovinji? Betoonilt otse sügavikku? :)
Laps on juba 9 a, st Plitvices saab vast hakkama, aga sügavas vees kindlasti mitte.

Kas Rijeka või Opatija oleksid palju kehvemad valikud, kui Istra läänekallas?