Arne112

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Teema lukus, ega siin peale Bali saart ja Türgit ei tea keegi midagi, eriti asjalikud on need isendid, kes tegelikult Obinitsast väljagi pole saanud. Edukaid reise teil.

Tarkadele, kes arvavad, et saan küsida kõiki asju politseinikult. Vaja on jõuda 5.00 Victoria jaama Bethnal Green´ist. Tean, et liiguvad nii ööbussid kui ka mõned metrooliinid töötavad . Kahjuks metroo lehel ei leidnud midagi selle kohta, millised metrood sõidavad öösel, bussi kohta annab, et pean sõitma 4! bussiga, mis eeldab, et olen Victoriasse teel terve öö, kuna sobitades 4 bussi, selleks kulub mitu tundi. Just selliste asjade jaoks ongi vaja mõne kohaliku nõu.

Lastega võiks ikka Otepääl suvitada. Kas endal ei tule pähe, et oma lastega muudad teiste lennureisajate elu põrguks?

Tänud vastuse eest. Mis parata, tüüpiline eeslase vastus. Ega keegi ei palunudki midagi „ette kujutada“, küsiti lihtsalt vajaduse korral väikest abi. Siin Tripis küsitakse igasugu asju, mis ka minu jaoks tunduvad lihtsamast lihtsamad, siiski inimesed on erinevad ja ühel või teisel põhjusel see lihtsamast lihtsam asi nende jaoks on veidi probleemne.

Austatud Londoni rahvas, andke ikka endast märku. Tänud juba ette.

Mis tuututamisest käib jutt? Shengeni riigi kodanik võib teisse Shengeni riiki siseneda kas või kosmosest. Pole ikka vaja asju keeruliseks rääkida.

Võite endast märku anda ka erasõnumiga. Tänan.