Ask4more

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

6 meeldimist
0 postitust
21 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tagasi tulles vältige Sloveenia-Austria piiri.

Õnneks on Horvaatia piisavalt suur ja meie ei ole selliste otsa sattunud. Oleme endale leidnud imelise koha väikeses ranniku külas ja sinna läbustajad ei jõua. Enamus kes lennukiga lähevad jäävadki sinna suurlinnade ümbrusse. Ja parem jäägugi sinna. Videosi oleks küll aga need vaja kuidagi kokku monteerida. Läheb veel aega;)

Bracile käivad praamid ka Makarskast.

Ja tänasest Horvaatia punases.

Splitist saab praamidega nii Bracile, Hvarile, kui Korculale. Kindlasti veel paljudele saartele. Praamide sõidugraafikud leiab jadrolinija.hr. Eelmistel aastatel autoga oleme pileti alati enne ära ostnud.

Hea uudis! Horvaatia on eestlastele taasavatud! Ilma piiranguteta.Nüüd veel Poola takistuseks?

19 km on aastatega alla käinud.Peale seda kui 2 aastat tagasi saime korra halvaks läinud toitu pole rohkem sinna läinud. Loomaaed on lastele muidugi äge ,aga nädalavahetuse hinnad on ...

Minu postitatud uudis pärineb selliselt lehelt nagu "Visit island Brac"

Horvaatia avab 29 mail piirid Slovakia,Tsehhi ,Ungari ja Austria kodanikele. Tundub ,et päris juuni alguses ei ole meil sinna asja.

Alates 18. mai lähevad enamus koroona tõttu kodukontoris töötavad inimesed tagasi kontorisse tööle???  Päris paljud jäävadki kodukontorisse tööle .

Palju ebakindlust on õhus . Samas on saanud harjumuseks puhata Horvaatias ja seda viimased aastad just septembri keskel.  Õnneks on otsustamiseks veel mitu kuud aega . Nii ,et hoidkem silmad kõrvad lahti ja jagagem infot mis võiks kasulik olla.

TereKas kellegil on infot kui vana/raske laps võib istuda esiistmel erinevates riikides?

Ungaris on teemaks täitsa olemas . Eelmine aasta tellisime www.tolltickets.com kaudu enne reisi kõik vignettid ära - Ungari 10 päeva maksab ca 10 euri.

Kui on planeeritud neli päeva siis võiks Balatoni ujuma minna ;-).

Start hommikul kell 6.00 . Väikesed peatused ja õhtul 17-18 vahel oled Warssavis.Sealt kannatab veel ca.3 h edasi sõita ja oled  Katowice vahetus läheduses . Seal on tee ääres täiesti OK hotellid . Seal väike õlu ja tuttu. Järgmise päeva õhtuks kindlasti Horvaatias.

Vinjetid soovitan enne reisi netist tära osta . Ca. nädalaga on kohal . Jääb see jamamine piiridel ära . www.tolltickets.com

Tere!Päris hea ehmatus on kui jõuad esimest korda Warsav-Lodz kiirteele .  Esimest korda seal sõites proovisin olla korralik ja sõita 130 ga .  No selle kiirusega kipub mõni veok ka mööda minema . 150-160 on seal norm. Saksamaa ja Austra teedel on liiklustihedus nii hull , et seal ei ole ühtegi rahulikku momenti . Tõsi Poola teedel on suht sama .

 Skoda Octavia, Ford Galaxy ja Multivan.

Splitist - VelaLukasse käib päevas kaks praami . Aga sadamas toimib elav järjekord. Vahet ei ole kas sul on pilet enne pronnitud või mitte .Soovitan varem kohale minna . Saate laevalt ilusaid vaateid nautida ja Korcula on hea koht! Korcula linna ja Lumbarda poolses otsas on rohkem turiste kui Vela Luka poolses otsas .Ise ööbisime Zavalaticas . Väga hea ja rahulik koht imelise vaatega terassilt päikeseloojangule :-).Soovitan 

Miks peaks Brnost Bratislava peale hoidma ? Tee on seal betoonplaatidest põrutab hambad lahti.  Kunagi sai sõidetud Bielsko-Biala -Zilina -Bratislava - Viin . Ilus trass ja rahulikum .

Kas keegi on proovinud Korcula saare veine?