Ask4more

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere

Kas kellegil on infot kui vana/raske laps võib istuda esiistmel erinevates riikides?

Ungaris on teemaks täitsa olemas . Eelmine aasta tellisime www.tolltickets.com kaudu enne reisi kõik vignettid ära - Ungari 10 päeva maksab ca 10 euri.


Kui on planeeritud neli päeva siis võiks Balatoni ujuma minna ;-).

Start hommikul kell 6.00 . Väikesed peatused ja õhtul 17-18 vahel oled Warssavis.Sealt kannatab veel ca.3 h edasi sõita ja oled  Katowice vahetus läheduses . Seal on tee ääres täiesti OK hotellid . Seal väike õlu ja tuttu. Järgmise päeva õhtuks kindlasti Horvaatias.

Vinjetid soovitan enne reisi netist tära osta . Ca. nädalaga on kohal . Jääb see jamamine piiridel ära . www.tolltickets.com

Tere!


Päris hea ehmatus on kui jõuad esimest korda Warsav-Lodz kiirteele .  Esimest korda seal sõites proovisin olla korralik ja sõita 130 ga .  No selle kiirusega kipub mõni veok ka mööda minema . 150-160 on seal norm. Saksamaa ja Austra teedel on liiklustihedus nii hull , et seal ei ole ühtegi rahulikku momenti . Tõsi Poola teedel on suht sama .

 Skoda Octavia, Ford Galaxy ja Multivan.

Splitist - VelaLukasse käib päevas kaks praami . Aga sadamas toimib elav järjekord. Vahet ei ole kas sul on pilet enne pronnitud või mitte .Soovitan varem kohale minna . Saate laevalt ilusaid vaateid nautida ja Korcula on hea koht! Korcula linna ja Lumbarda poolses otsas on rohkem turiste kui Vela Luka poolses otsas .Ise ööbisime Zavalaticas . Väga hea ja rahulik koht imelise vaatega terassilt päikeseloojangule :-).Soovitan 

Miks peaks Brnost Bratislava peale hoidma ? Tee on seal betoonplaatidest põrutab hambad lahti.  Kunagi sai sõidetud Bielsko-Biala -Zilina -Bratislava - Viin . Ilus trass ja rahulikum .

Kas keegi on proovinud Korcula saare veine?