Elexy

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mul on vaid Qatari kogemus selle aasta veebruarist- pole küll kõrvutada Aeroflotiga, kuid ka ümberistumine Dohas ( ooteaeg 3,5 h ) oli lastega ok. Teenindus ja võimalused lennukis olid muljetavaldavad- lastele anti kohe tegeluskomplektid kätte, siis menüü paberil, kust sai 3 sooja söögi vahel valida. Istmevahed olid nagu tavaliselt lennukites- kitsad- kuid polnud hullu :) Iga istme juures oli kohe ka padi ja pleed, samuti personaalne telekas istme sees, kust leidis igaüks midagi terveks lennuks ja ka järgmiseks. Öisel lennul anti kõrvatropid, silmakate, soojad sokid, hambapasta ja hari. Lennuki teenundus oli super- nt ühel naisel meie taga hakkas kõht kennu alguses valutama, sai meeskonnalt rohtu ja lennu lõpus ütles, et tal oli juba päris hea olla. Soovitan soojalt ka lastega reisides :) ja sellel lennul juba kõht tühjaks ei jää- pigem ei jõudnud kõike ära süüa, mis ette toodi :)

Delphine Deluxis olen ise 2x käinud. Soe oli sisebassein, kus sooja veega bassein nii pisikestele, kui ka suurtele ja veel mulluvann. Viimati käisime Kemeris Rixos hotellis, mis hämmastas lastele pakutavate atraktsioonide ja toidu poolest. Seal olid samuti olemas igasugu soendusega basseinid siseruumides, väljas olevad basseinid olid üpris külma veega :) 

Tulime just Krabilt, olime Ao Nangis. Meil oli see esimene kord perega Tais olla ja jäin Krabi rannaga üli rahule. Vaikne ja rahulik ning perega üli hea. Samas lähedal oli Rayla beach, mis olevat ka üli hea olnud.