GoHouse

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

3 meeldimist
3 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ja lisaks muidugi väikese lapse palju nõrgem immuunsus süsteem võrreldes täiskasvanuga. Euroopas veel vast aga kuskil Aasias jne. reaalne oht riskida lapse tervisega?

Ilmselt saan ka pahameele osaliseks aga see selleks, samas ei ole mingi lastevihkaja.
Mõtlen alati kui päris väikestega reisitakse, milleks? Laps ei saa sellest mingit emotsiooni ega mälestust. Kas vanema jaoks puhkus tähendabki välismaal lapsega tegelemist peamiselt? Kui endalegi lend ja lennujaamad kurnavad eriti nii pikal reisil, ei kujuta ette mida need niigi rahutud lapsed tundma peavad...
Mitu korda olnud London- Riia liinil kogemus nagu sõimerühmaga lendaks, pool lennukit väikseid täis, ise kuskilt pikalt lennult tulnud just.
Eks nagu ikka niipalju kui inimesi niipalju ka eri arvamusi. Ilmselt kui ikka niiväga minna tahaks saaks pikalt ette ka planeerida, et keegi lähedane paar nädalat hoiaks last siis, võtab puhkuse selleks ajaks või misiganes.

Seda ma lugenud ja et liiklus on hullumeelne, on siis tõesti reaalselt oht, et riskitakse turisti tervisega? Ohutum oleks siiski nt. rongiga minna? Mõte oli lihtsalt, et jõudes nagunii lennust väsinud ei viitsi ega taha hakata mingit rongijaama otsima kus mingid piletid saab, kus peale minna kus maha tulla jne. Ühesõnaga oleksime nõus maksma, et võimalikult mugavalt meie endi jaoks kohale saab. Seda muidugi mitte tervise hinnaga.

Mis ohud pimedas sõitmisega on? Ei kasutaks ühistransporti vaid võimalusel telliks mõne privaatjuhi lennujaama vs. taksoga lennujaamast.
Ei sooviks väga järgnevat päeva raisku lasta sõitmisele, kuna aeg nagunii piiratud

Tervist!

Asjad vahepeal veidi edasi liikunud ning masruut paika pandud:)
Unawatuna 4p. Ella 3p. Kandy 4p. Bentota 2p.
Jõuame kl. 19 ajal õhtul ja plaan lennujaamast kohe edasi sõita Unawatunasse, kas lennujaamast saab kohe mõne autojuhiga kaubale kes ära tassib või oleks mõistlik kuidagi ette bronnida keegi? Palju oleks autoga mõistlik hind sellisel juhul?

Unawatunas veidi lebotaks ja plaanis ära käia Mirissas vaalavaatlusel, kas Galle linnas ka miskit huvitavat ägedat vaadata? Samuti huvitaks seal väljasõit Sinharaja vihmametsa. Mis huvitavat veel ümbruskonnas mida tasuks külastada?

Ellast teeksime tripi Yala parki ning teeistandused, tasub veel ümbruskonnas midagi vaatamist?
Ellast must be rongi tripp Kandysse.
Kandys plaan külastada Lion Rock, Adams peak, Pinnawala orbude kodu, mis veel külastamist tasuks?
Mägedes plaan võtta juht autoga u. 50 eur/ päev peaks mõistlik hind olema seal vist? On lihtne kohapeal leida juhti vs. ette tellima?

Viimased paar päeva lebotaks Bentotal.

Tänud kes hea nõuga abiks :)

Tere taas tripikad!
Meeldejäävat reisuaastat kõigile!

Kiire pühadesagina kõrval hoidnud silma peal ka foorumil ning on tekkinud mingid esmased mõtted- plaanid.

7 da õhtul jõuame colombosse ning põrutaks sealt edasi kohe Bentotasse 7-9, lihtsalt puhkaks sõidust ja kõigest.

Edasi Bentota- Unawatuna 9-11 vaataks ümbrust ja naudiks väheke aktiivsemat elu.

Unawatuna- Mirissa, Mirissasse eelkõige vaalavaatluse huvist. 11- 12.
Mirissa- Yala (ainult pargi pärast, kui kuskil sisemaal või lähemal enamvähem samaväärne park, jätaks vahele ja sõidaks sisemaale kohe) 12-13 Mirissa- Yala mõttes hetkel ja siis sealt ülesse.

Yala- Ella- Kandy (Kandysse jääks peatuma ilmselt võib ka muud soovitada) kindel plaan Lions Rock, Adams peak ja mõned kohad veel mida seal kandis tasuks vaadata. 13-16 sisemaal plaanis siis olla.

Sisemaalt tuleks siis tagasi rannikule 16-20 lihtsalt puhkaks ning naudiks seda viimast.

Kas ajaliselt on selline plaan mõeldav vb. Unawatuna vahelt ära jätta ja olla kauem kuskil mujal?

Tänud!

Käidud sai Filipiinidel (Palawan, Bohol, Boracay). Lemmik neist oli Bohol. Samuti sai külastatud Londonit ning sügise algul Bulgaariat. Bulgaarias Sunny Beach meeldis enim, pikad laiad rannad ning mitmeid tegevusi seal piirkonnas. Golden Sands kokkupakitud väike ala, suurt teha pole seal midagi. Sofia loomaaed tore, muidu igav suur linn.

Tuleva aasta reisiplaanidega alustatud juba, eile sai ostetud piletid Sri Lankale :)
Sügise paiku ilmselt 1 Lõuna-Euroopa reis taas, Kanaarid, Kreeka vms, samas sõltub kui saab megahea hinnaga pileteid kuskile mujale kaugemale.

Pakkumiste osas plaaniks silma peal hoida Kariibide osas. Eelkõige Costa Rica, Puerto Rico.

Mõnusaid reisielamusi kõigile!

Meil Cebu 4 st 3 siselendu hilines :D
Aga ega seal kiiret ka kuskile kellelgi pole. Soovitaks viimane päev enne lendu Manilas olla, sest seal riigis võib juhtuda midaiganes :)

Sai talve lõpul käidud ning tulime toime u. 1400 euriga. Selle sisse mahtusid veel kõik lennud jne. Ei koonerdanud ei priisanud. Sai käidud trippidel, õhtuti väljas söömas jne. Saab üsnagi soodsalt hakkama seal.

1000 taskuraha küll ja veel kui ei aja taga teab mida.

Olen just sama häda otsas hetkel. Olemas reisikindlustus ja need põtkivad täiega vastu, et võõras mure. Põhjenduseks Ryan pakub uut lendu aga seda hui teab millal jne. Hetkel pean masruuti muutma ja ilmselt Ryanile veel juurdegi maksma midagi no suur aitähh! Vs pakuvad raha tagasi kus ma viimasel hetkel sellise hinna ja sobiva graafikuga lendu leian? Seega kel plaanis Ryani teenuseid kasutada soovitan lähimate kuude jooksul seda mitte teha. Personal jookseb Norwegianisse üle ja ma ei näe, et selle aastanumbri sees midagi paremaks võiks minna.