Urmas N.

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui läheb hästi siis jōuad.Takso kōige odavam just pole a rent on muidugi kindla peale minek.

100% nōus.Ükskord proovid ära ja peale seda ei taha enam mööda maad sōita.

Reeglit ei ole.Ühel on sama firmaga positiivne kogemus ja teisel jama kui palju.Kindel on see ükskord maksad ikka ”ōppemaksu” ära.

Küsimus olí kuidas Pariisi saab.Ma lihtsalt pakkusin ühe valiku välja.Ja kes sõidab teeb ka valiku.Nii lihtne see ongi.Rōhk sõnal auto.A sa lenda ja rendi 200 eest.

Juuli’s ja augustis on muidugi hinnad üleval.Ja selleks et head hinda saada peab varakult broneeringu tegema.Kui sa täna vaatad hommset hinda ja räägid midagi “võimsast ümardamisest” siis minul on teine kogemus eelnevalt ja hinnad koos kajutiga on ikka 200 juures olnud.A norsu sulle edu.ee autosõidul.

Olen korduvalt kasutanud Liepaja-Travemünde ja olulist vahet hinnal mööda maad sõites pole.Auto +2 inimest hind ~100 eur+ kajuti hind.A kui soovid 1000 km rohkem sõita siis muidugi Leedu ja Poola.Kui tahad puhata siis laev.Piisab ühes kohas kiirusekaamera pildist ja oled juba omadega plussis laevaga sōites.

TereKui kauaks soovid?Tegeleme autode ostu ja müügiga Figuereses(40kmGironast)Ja rendime välja ka 50.- ööpäev Nissan Qashqai nàiteks.Kui huvi siis urmas@xtmotor.es

Googelda DoYouSpain.....ja vaata mis tuleb.Soovitan mitte kasutada.

Costa Brava rannikul  Figueres, mis asub u 40km kaugusel Girona lennujaamast on võimalik rentida sõiduautot hinnaga 50€ ööpäev.  Tagatisraha ei nõuta!Lisatasu eest toome auto lennujaama.Broneerimine ja lisainfo urmas09@gmail.comSamuti tegeleme autode ostu-müügiga www.xtmotor.es 

Soovitaks Aiqublavat.See on siinkandis üks parimaid minu arvates.

Igasugused vahendajad on out,soovitan isiklike kogemuste pōhjal kasutada otse firmasid et mitte maksta topelt.Doyouspain mitte mingil juhul kasutada!!!