trip-krainetrip-ukraine-dark

medikas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mine ranna paradiisi! Odav Gambia! Tjärebori.fi äkklähto--jumala sootsad hinnad! Vesi 27/ilm 30/33 ja mis peamine -tilkagi vihma ega pilvist päikest! Soovitan siiralt!

Juss Pane aga kõik piigid peesse ja neela 2kg tablette! Siis võid vabalt kraavist vett juua ja spigindodele verd imeda lasta!

P.S! Kes telefoni kasutavad! Võtke kohalik kaart! Eesti operaatorite hinnad/kõne/ või sms// täielik kirves! Saadaval hotellides või siis marketites! Tuleb 100x odavam!

Mine parem siis juba Pärnusse!

Jumala eest ära Hispaania saartele sõida!

Millal üldse minek??? Novenbris--nagu Eesti suvi!+7+20! Kui veel vihma sajab--siis palu õnne! 2,5 tunni kaugusel Gambia!!! 100% + 28-33 sooja ja vesi +27! Ja hind odavam!

Küsida võivad mida iganes. Võtke 10 pastakat kingituseks ja kõik sujub!

Kohalik giid? Süsteem nagu 1980 Eestis--meenutab Viru äri ! Ümber hotelli neid nn.giide nagu murdu! Tuleb võtta inimene kellel on auto(takso)! Lepid temaga kõik kokku--sõidutab ja viib sinna kuhu tahad! Lepid kokku: Safarile 6 inimest kogu päev ja maksime 20 eur nägu--sisaldas 2 korda sööki!

Raha vahetusega probleeme pole! 20-50-100 eurod ,rahavahetus punkte hotellide kõrval! Muidugi tasub kaasa võtta 1 dollarilisi sedeleid! Lased oma kotte kanda/viskad vahel voodile koristamise eest jne! Bussiga polegi mõtet lennujaamast hotelli sõita--võta takso/ on siis paar või rahvast rohkem--hotelli 15 eur- hinnas lepi ennem kokku Ütled 15 ja kõik! !!!! Seal neid vahendajaid ja autole sokutajaid küll--viskad 1 dollari ! Keskeltläbi 20 min sõitu ja oled kohal---nii ka hotellist tagasi -lennujaama! Muidu tuuritad 2 tundi.

Miks jama! Kõik oleneb ju hotellist! Kas hiljem on külmkapi eest 40 eurot targem juurde maksta! Ja mitmes hotellis //Bungalos// pole ju ka konditsioneere! Pole mugav magada kui 30+ sooja ja hotelli sein nagu prae ahi! Ventilaatori saad 14 päevaks 30 euroga rentida! Siis juba targem kohe siit kohvrisse pista ja hiljem edukalt turul meeldiva nänni vastu vahetada! P.S! Raha ja arvutamine on turul kaootiline--- vanade T särkide eest saad kauba mille eest küsitakse näiteks 50-100 / eurot! Küsitav hind tuleb muidugi kohe 3x jagada! Kuhu minna! Kohalikuga--Kindlast Kaameliga sõitma--15 eurot 1-2--- nii kaua kui ütled kõik keerame ümber ja läheme tagasi! Kohalikuga- viib sind sadamasse kohale--ise ootab -jõe reis--kalastamine 20 eur sisaldab sööki ja transporti (5-6 tundi)! Jne jnejne! Kellel küsimusi---annan nõu hea meelega!

Parem maksan 50 eurot juurde ja kõik juba olemas

Ikka kohapealt ja kohalikuga! Millal minek? Tjäreboril ikka meeletult soodsad hinnad sellel aastal. Kaasa kindlasti palju vanu T särke ja vanu - käidud spordijalatseid.

Tere-Lastega Gambiasse! Miks ka mitte. Olen käinud 7 korda ja nüüd novembris taas minek. Täielikult turvaline. Banjuli lastega pole mõtet minna--ja pole seal ka midagi vaadata! Turud on ka Hotellide ümbruses ja täielikult ok.Ekskursioone --siin on muidugi pikemat seletust vaja--- mis huvitab/vanad lapsed? Rand--- selliseid randasid pole kusagil mujal maailmas näinud---20-40 km---ja puhas liiv.