Ranno Pilisner

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

13 meeldimist
0 postitust
29 kommentaari
Viimased kommentaarid

Smartlyngi kirstuga pole neil kahel lennufirmal midagi võrrelda. Sinna piinakambrisse ei tõsta oma jalga enam elusees. Kahel viimasel aastal mõlemat varjanti proovinud Krabisse lennades. Pm vahe olematu. Ise eelistaksin selle pärast Tui't, kuna lisaruumiga istmekoha ostmine on vähemalt poole odavam.

Ühinen viimase arvamusega,elusees ei viitsi nende krt araabikudega kaubeldat Iga 5 eurose asja ostmine vottab nende puhul aega vahemalt tunni kaublemise näol ja see on mottetult tüûtu pealekauba.

Sularaha eurodes kaasa,iga väljavottmine maksab 200bht,plus kurs on sammuti pask.

Just sai käitud phuketil otselennuga.Filmi ja saate valik kesine,toidu jagamine oli segamini ja ei toiminud absoluutselt.Näiteks joogi said pool tundi varem,kui sook tuli jne.Muidu lennukid korralikud ja muusosas koik toimis.Finnairiga on ikkagi suur vahe teeninduse kohapealt,seda finnairi kasuks.

Deep thai massage on omaette kogemus,kuidas püsti sinu peal jalgadega tallutakse.Paris julm,korra voib kogeda aga mitte teist korda.

Igalpool tehkse tavalist massaazi ja kui ise küsima ei hakka seks teenuseid, siis neid sa ka ei saa.Tavaline tunniajane tai üldmassaaz maksab keskeltläbi 400-500 THB. Aga kui keegi neid lisateenuseid peaks tahtma, siis suuremjagu kõigil niiöelda salongides on see võimalus, ainult küsimise ja lisa maksmise vaev. Nii see juba paraku seal on.

Tais toesti ei maksa rolleriga soita,kui soita ei moista.Koige suurem oht ongi esmakordselt rolleriga soitev valge inimene vasakpoolsel liikluses. Bta kindlustusega sujusid asjad lihtsalt,ainult neil on ingliskeelne klienditeenindus,sellega peab arvestama.

Kuskil 2 nadala kohta, kahele inimesele tuleb normaalse ja hea kindlustuskatte puhul ca,130eurot hind.

Phiphi saared on mottetult ülerahvastatud ja üle haibitud.Piisab seal taiesti 2päevast,üks öö siis kohapeal täiesti piisav olla.Tais on palju ilusamaid ja parimaid kohti kus oma puhkust veeta,kui seda on phiphi saared.

Ei toimu peale Patongi kuskil oositi eriti midagi.Void vabalt minna naiteks kata beachi,Karon sammuti küllalt rahulik,vb nadalavahetusel on vahe rohkem seal liikumist aga suuresosas rahulik.Voi siis uldse phuketi väljajätta ja minna otse Krabile,Ao nang näiteks ilus,rahulik ja viisakas.

Kiiver pähe ja tuld,125cc -150cc Rolleriga tapselt paras soitta,sikliga isegi pole nii mugav seal ringi liikuda.Kohalikud oskavad väga hästi turistidega àrvestada ja soitavad pigem ise rahulikumalt,kui valge inimene.Vasakpoolne liiklemine vottab paar paeva harjumist aga sellega harjub kiiresti.Vaga harva kui üldse politseid näeb kuskil ja kui kinni voetakse siis trahv on naeruväärne.Soovitan koigil kirjutada käepeale ok ja ring ümber teha pastakaga.Kui politsei seda näeb siis vaatavad et oled trahvi ära saanud ja rohkem sulle ei tee teistkorda trahvi.

Üldjuhul tais ilmaennustusi ei vaatada.Eelmine aasta olin aprillis,mega ohuniiskus ja kuumus koguaeg.Asjad ei kuiva isegi päikese käes ära.Vahest tuli ka vihma aga see ei häiri kunagi Tais,pigem on jahutav.Songran on omamoodi elamus,mis tasub läbi elada.Hea poole pealt veel ,et Onneks sellel ajal hakkab hooaeg loppema ja pole nii ülerahvastatud nagu hetkel igalpool on.

Hetkel phuketil tipp hooaeg ja linn üle ummistatud.Koik liiklus on aeglane,eriti kui sul on vaja saada phuketi tagumistesse otsadesse.Tasub votta krabi lennujaamast minibuss voi siis taksoga lennujaamast sadamasse ja sealt Kiir paat.Praamiga loksumine on paras piin,sammuti suure bussiga krabilt-phuketisse. Hinda saab igalpool kaubelda,see ei ole kuskil kivisse raiutud.

kui territooriumilt ei välju, siis naudid :). See lause iseloomistab koike ,see minumeelest kehtib kogu hurgada kohta,mis on mottetu paik keset korbe,koos oma vastikute moslemidega.

Oleme aasta vahetusel phuketis suure seltskonnaga.

Kui pole kunagi käinud võib korra käia, Egiptus täiesti allakäinud. Täiesti middle of nowhere paik maailmas ,kui oled mujal reisimas käinud. Kunagi ei tea kas on piisavalt soe,Hurghadas eriti, kuna seal on pidev vastik tuul.Teiseks inimesed on vastikud ja pealetükkivad, kolmandaks peale vedelemise pole seal suurt midagi teha, seda ka juhul kui ilm vastav on. Ainuke mis Egiptuses külmaks ei jäta, on Kairo. Sealt saab kindlasti esmakülastusel kogemuse, mis jääb meelde.

Üritsime saada aastavahetuse reisile ühte inimest juurde,hind oli pm sama mistehes kaheleinimesele.Votsime tui.fi uhendust ja saime poole odavamalt ühe inimese juurde ostetud.Sammuti soovidan kasutada koodi tui.fi lehel, thb150 annab tai reisi broneeringu maksumusest 150 alla.

Tui.fi ostsime juba aastavahetuse reisi taisse septembri kuus,hetkel andud reisid välja müüdud voi ainult ca.5k 2 inimese reisid alles.

Toesti,meie aastavahetuse reis sellel aastal maksab pea poole rohkem,kui naiteks minna nadal hiljem Taisse. Hetke hind pakett reisile phuketisse ca.2000.- 15 päeva,valjumisega 29 detsember.Jaanuari esimesel nadalal on hinnad juba 1300.-kandis.

Atm koige mottetum,euro kaasa ja richis vahetada.

Paras votta kasipagasi suurune kott kaasa saartele,endal mugavam liikuda jne.Ise oleme nii kainud phi phidel ja muudel saartel.

Tais on toesti koik loomaaijad looma vaenulikud aga sellegi eest tasub korra ara kaija,naeb ka reaalselt loomi lahedalt ja saab neid igast asendist katsuda ja toita.Phuketi zooz leiab tegevust pooleks paevaks ja seal on ka erinevaid showd(ahvid,krokotillid jms)

Phi-phi on mingi ülehaibitud väike saar,mis on mäe otsast vaatades ilus aga reaalsuses on kole,must ja ülerahvastatud.Üle 2 päeva pole seal mingil juhul midagi teha.Minu arust üldse pole keeruline iga 3-4paeva tagant naiteks asukohta ja hotelli muuda.Peale selle hotellid on odavad ja liikumine ühestkohast teisse ülilihne.

Üleüldiselt on koik turismiga seotud asjad Krabil hästi korraldatud ja probleeme esineb vähe,Kõik tehakse turisti ees ettetaha ära ja ei pea nendega tomblema nagu kuskil egiptuses voi türgis.