Tulka91

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

2 meeldimist
5 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie teeme ka nö rotika, panime majutuse ainult esimeseks kolmeks ööks Bavarosse ja siis vaatame koha peal kuhu edasi minna, kui hea mõte see on eks siis koha peal saame teada :) Tuleb selline seljakotireis, all inclusive resortidest hoiame kindlasti eemale ka . All pool paljud ütlevad jah,et Domingo võiks vahele jätta. Mõtlesime et käime Bavaros, Saona saarel ja siis Puero Plata kandis ning siis Samana saar . Esialgne eesmärk :) Kas veel kedagi sinna veebruari alguses plaanib minna ?

Kirjutasin ju ? :) Päris saare teise poolde ei plaaninud minna, vahemaad päris pikad nii et esialgne marsrtuut oleks Punta Cana - La Romana - Saona saar - Boca chica - Santo Domingo ja Samana. See ei pea nii olema aga ise mõtlesime niimoodi alguses :)

Ups, ei leidnudki seda enne. Aitäh :)

Pisike, jaa see sama mis ansresk lisas :) ja algusega tallinnast just. Valisime ise 2-15 veebruar, loodan et seal väga märg aeg ei sattu olema :)

Praegu on tõesti täitsa mõistlikud vahed lendudel ja hind on väga okei ( kui ümberistumist 2h on piisavalt), tuleb vist tõesti ära võtta siis on süda rahul, et reis taskus. Me lähme 12ks ööks, tundus esimeseks korraks selline mõistlik aeg :)

Aitäh :)

Me tahame minna veebruari alguses, mõtlesingi et äkki ootaks aga just , mine sa tea :)