ketlin nurk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere

Täitsin e-viisa taotluse, maksin summa 25$ krediitkaardiga. Pangast tuli teade, et summa on broneeritud, aga saidil  _https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/ _oli info, et makse ei läinud läbi. 

Kas sellist kogemust ka on jagada, et mis nüüd veel ees ootamas on? 

Kirjutasin neile juba supporti ka, aga tahaks teada, kas kellelgi on kogemust, et probleem saab lahendatud või tulebki lihtsalt ühe viisa eest  kaks korda maksta? Ja äkki ei lähe makse järgmine kord ka läbi??? 

Tänx

Hetkel siis nii, aga vb kunagi reeglid muutuvad..

Meil sama teema ehk ümberistumiseks on aega 1h 20m. Maha ei tahaks üldse jääda kuna siis tuleb uus aasta kuskil Moskvas vastu võtta võib olla..Millal teil lend on? Äkki saame koos joosta :) AndresR, südamest naersin :) Hea, et teile see jooks positiivselt lõppes :) 

Tulime Kutaisist pühapäeval. Ära sa lennujaamast kohe küll taksot võta. Jubedat hinda küsivad. Lennujaamas sees saad kohe bussipileti osta (marsa) ja pilet lennujaamast Kutaisi keskusesse oli mingi 1,6 euri vist nägu. Sõita alla 20 km.Küll siis Kutaisist leiad takso kellega ringi sõita. Seal neid pakkujaid sadu :-)Üldine pakkumine mis nad sellise päevase ringsõidu eest kohe küsivad on 120 LAR....sealt siis kas saad ja suudad allapoole kaubelda on juba sinu teha . 

meil piiriületus ees 4 august. Kas Rava Ruska või Chervonogrod? Kumb valida?

kas hetkel ka keegi Panglaol filipiinidel on? Vaatan erinevaid ilmateateid ja kõik näitavad erinevat ilma. Ise minekul sinna järgmine nädal.Kas peaks võtma kaasa päikeseprillid või kummukud?

Tere

Meie reisiseltskond on tulemas Panglaole veebruari lõpus (2018). Selline küsimus, kas turistil õnnestub seal rolleri asemel ka omale tuk tuk rentida?

Parimat!

Ootaksin väga siia teema alla kommentaari :) Kas keegi on Filipiinidel autot rentinud ja kas tasub seda teed valida? Loomulikult eelistaksime rollerit, aga kui oleme kolmekesi, kas siis on autorent mõistlikum variant, kui kolmekesi rolleri selga ronida?