trip-krainetrip-ukraine-dark

Rostaan

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

3 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hei,

Meil olid ainult $ kaasas, väga ok-lt saab hakkama, mina kohalikku kaasa ei vahetaks! Kui väga vaja saad hotellis olevatest atm masinatescära vahetada. Kohaliku rahags see jama et kui järgi jääb siis pank tagasi ei vaheta (vähemalt mõniaeg tagasi oli nii). Kaasa võid võtta ka eurosid aga ole siis valmis võitlema, kuna paljud kohalikud ūtlevad et $ ja € ühe kursiga, tegelt ikka euro tugevam

Tervitus,

Naasesime eile Titanicust, eks ma varsti kitjutan ka pisut pikemalt aga hetke emotsioonid on laes! Läheks võimalusel homme sinna samasse tagasi.

S.

Jep, me 30.11 juba kodus tagasi :) eks me saame siis vahetu tagasiside teile anda :)

Aitäh Mari, et võtsid vaevaks kaks nii pikka kommentaari kirjutada.

Tripadvisorist tuleb ca. 80% positiivseid või siis isegi ülivõrdes kommentaare (sekka mõni väga negatiivne). See nii kummaline kuidas samal ajal puhkavad inimesed hindavad täiesti vastupidi - üks kiidab taevani teine ei soovita isegi vaenlasele sinna minna! Meil paraku enam taganemisteed ei ole, broneering kinnitatud. Eks ma siis hiljem annan teada mis seis seal on!

Mari ja bdsm, palju te personali tipiga "meelitada" proovisite? Kas sisseregamisel paljuräägitud 10 USD oli passi vahel? Mis oli valdav rahvus teie külastuse ajal?

Tervitus!

Lähme perega (2 täiskasvanud ja kaks last - 3a ja 4a) novembri lõpus (23.11) Titanic Palace hotelli! Kas keegi veel sellel perioodil minemas?

Oleksin ääretult tänulik kui mõni hiljutine seal viibinu annaks hotelli kohta tagasisidet (toit, teenindus, tubade olukord, mis rahvusest puhkajad jne jne)

S.