Toni

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Info austraalia turistidele: https://smartraveller.gov.au/Countries/asia/south-east/Pages/philippines.aspx#


Käisin olukorda kontrollimas 2019 alguses, olin peamiselt Cebu ümbruses. Tundus turvaline. Manila-Dumaquete-Apo-Siquior-Panglao (Alona Beach)-Bohol-Cebu-Manila. Lastega reisimiseks suht ok trajektoor, varateismeliste ving oli minimaalne. Kõrvalisemas kohas oli hotelli müür klaasikildudega 'kindlustatud' ja turvamees tatsas pidevalt ringi. Turvamehed seal suht igal pool, tundub rahvuslik omapära. Alona Beachi hotellis aitas relvastatud turvamees musti nõusid tassida (baar oli hotelli fassaadiks) ja oli muidu tore vunts. Siquijoril nägin maanteel sõjaväelaste kontrollpunkte, turiste vedav bling-bling bussike lasti peatamata läbi. Rolleripoistel vaadata ka sadula alla.

Vaalhaid Oslob'is:  Kas ostsid pileti kohapealt ja kas oli oluliselt soodsam võrreldes Cebu city'st algavate tuuridega?Selgituseks pean ütlema, et ei olnud siin mingit salasepitsust optimeerida kulusi jne. Oli õnnetu limiidiga krediitkaart ja tickets.ee. Tegin ostu ära, ticketsi leht näitas staatuseks 'makstud - pilet ootab väljastamist'. Natukese aja pärast telefonikõne - probleem teie kaardi limiidiga. Tuunisin limiiti, helistasin tagasi, KÕIK piletid potsatasid e-mailile. Läksin Qatari lehele, hakkasin istumiskohti valima - 1 laps reisijate nimekirjast puudu! Helistasin ticketsile, sain teada, et tegelikult on ühel lapsel eraldi broneeringukood (e-mailile saadeti kehtetu pilet vale bronni numbriga).


https://airporttaxi.fi/en/book-airporttaxi/ pakub 3 inimest 40 euri.
Suht mugav on ka tramm + rong. Rong sõidab otse lennujaama hoone alla. Sõit koos ootamistega kuni 1 tund. Kasuta planeerimiseks googlemappi.

Lennujaamas tasub vahetada, aga külavahel võib grammi parema kursi leida. Vahetasin lennujaamas ja ei kahetse.
Taksist mainis, et klientide arv on taastunud. Keskmine kohalik ei tea 'eriolukorrast' midagi. Paanika asub kauge maa inimestel ajudes ja meedias.