Oddity

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

7 meeldimist
2 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Vastasin sulle, kuid vastan siin ka, sest küsimus on tähtis :)


Minu arvates on täiesti turvaline, just turistikamates piirkondades. Bogotas siis La Candelaria peamiselt, Santa Martas ja Cartagenas vanalinn ja Cartagenas ka Bocagrande. Eks mujal ka turvaline liikuda, tõin välja põhilised paigad. Eks on ka paiku, kuhu ei kipuks, nii nagu igal pool mujal maailmas (ka Lasnamäele kõiki turiste ei saadaks).

Cartagenas ma käin õhtuti üksi väljas ja tunnen end turvaliselt :)

Hei!

Jaa, nõustun Trav3ll3r kommentaariga, head valikud sihtkohtadena ja usun, et tuleb hea reis :) Tõesti ei jätaks öömaja broneerimist kohalikele, teeks selle töö kasvõi osaliselt varem ära. 
Cartagenas on minu lemmik piirkond Getsemani, mis on vanalinna üks mõnusam osa oma hea mood'i ja autentsuse poolest. Populaarsed piirkonnad on lisaks vanalinnale Bocagrande ja Manga.

Kui tekib tunne, et tahaksite pisut kohvi juua ja juttu puhuda, siis olen Cartagenas ootel :)


Head
Miret

Hei!

Pole ammu Trip.ee-d külastanud, aga ehk ei ole vastustega veel hiljapeale jäänud :)
Ma ei ole kuulnud, et keegi oleks kontrollinud ja ka minult ei ole vaktsiinipassi küsitud, kuid saan aru, et neil on selleks õigus ja "halva tuju korral" võiks olla see justkui üks punkt, mille kallal norida. Colombia enda infost tean vaid niipalju, et vahel nad nõudsid mitut vaktsiini, vahel ühte või mõnda piirkonda minnes mitte ühtegi. Värsket infot mul ses osas pole.


Aitäh, Kristo! Margus vastas kenasti su küsimusele, järgiksin tema nõu :)

Tee kindlasti pass ära, Colombiasse sisenemine on lubatud tingimusega, et pass kehtib veel vähemalt 6 kuud. Piletite ostmisega on ka muidu jama, sest dokumendinumber peab kattuma, seega sul on vaja sisestada sinna oma uue passi number ju :)


Tere!

Kui plaanid Cartagenasse tulla, kirjuta mulle - elan siin ja väga meeldiks eesti keeles vahelduseks suhelda :D Minu meil raadikm@gmail.com


Miret