Kuuuurija

Reisisell, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

5 meeldimist
2 postitust
9 kommentaari

Parem vahva seiklus kui mõni ese!

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

5 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Meie reis 99% tõenäosusega ära jäämas, sest Filipiinid keerasid kraanid kinni kõikidele Hiina kaudu saabuvatele lendudele. Ehk on see tabel ka teistele abiks: https://www.cathaypacific.com/cx/en_HK/travel-information/travel-preparation/travel-advisories/notice-regarding-travel-restrictions.html?cxsource=nc

Nüüd lootma kindlustuse abile.

Ootaks siia teemasse värsket infot lennujaamade kohta. Kuidas kellelgi on viimastel päevadel lendude kulgemine läinud? Erinevad lennufirmad peatavad ja tühistavad reise Aasia suunal ja suunalt Aga seal erinevad variandid igal pool: kas lend tuleb/ läheb Hiina sisemaalt, Hong Kongist või Pekingist. Kui vahemaandumine on Hong Kongis ja lennujaamast ei välju, kas võimaldatakse edasi lennata, jne. Erinevat infot ja paanikat on juba päris palju.

Endal Filipiinidele minek tuleval reedel, läbi Hong Kongi. Eile sai PPF3 filtrid  ja niisked salvrätikud valmis ostetud. Hetkeseisuga lennufirma ühtki lennu ärajäämise ega ümbersuunamise teavitust saatnud pole. Hetkel oleme ikka minemas.

Siis on hästi, kui antud tasu siit kandist reisijaid ei puuduta. Ei soovi lihtsalt ebameeldiva üllatuse osaliseks saada, kui Cebust äralend ja kohalik sularaha otsas.

matist, teie vastusest ei saa kahjuks aru.

Lugedes erinevaid foorumeid ja seadustele viitavaid netilehti, jääbki arusaamatuks, kas tuleb riigist lahkumiseks veel kohaliku raha jätta või mitte. Ausalt öeldes, päris segadus........

Ise sai reisi jooksul kasutatud leobalidriver`it. Hinnad mõistlikud ja inimesena noorhärra väga vahva. Üks lühike videokokkuvõte näiteks ühest koos viibitud päevast:

Kus juures olime väga hästi kursis, et Balil on dets kuni märts vihmaperiood. Ja erinevad ilmaportaalid näitavad ka kogu aeg äikest ja vihma. Aga see sugugi ei heidutanud. Sest mõnusalt soe on koguaeg. Vihma sajab põhiliselt õhtuti ja öösiti. Vihmaseid päevi saime tunda ainult 2x kahe ja poole nädala jooksul. Ja olen seda meelt, et võõrasse kohta reisides, peab alati jääma ka avastamise rõõmu.

Teemaalgataja siis: vahva ja põnev, et teema on kirgi kütnud. Erinevaid arvamusi on väga kihvt lugeda. Lisan siia nii palju, et polnud meil Bali sugugi esimene Aasia riik, kuhu Eesti Jõuluhulluse eest peitu sai poetud. Ja ka eeltööd sai tehtud. Postituse mõte aga ei olnud selles, et saaks kiunuda ja vinguda, vaid oma arvamust avaldada. Ja ehk on sellest mõnelegi Bali reisi planeerivale eestlasele abiks. Püsige terved!

Ja meil minek 19.12. Loodame, et selleks hetkeks kõik normaliseerunud. Momendil mingeid alternatiive ei otsi. Ikkagi pikalt ette planeeritud ja oodatud puhkus.