Kuuuurija

Parem vahva seiklus kui mõni ese!
Reisihuviline, liitus Tripiga 11 kuud tagasi
3 meeldimist
1 postitust / 4 kommentaari
9 (1.4%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Ise sai reisi jooksul kasutatud leobalidriver`it. Hinnad mõistlikud ja inimesena noorhärra väga vahva. Üks lühike videokokkuvõte näiteks ühest koos viibitud päevast:

Kus juures olime väga hästi kursis, et Balil on dets kuni märts vihmaperiood. Ja erinevad ilmaportaalid näitavad ka kogu aeg äikest ja vihma. Aga see sugugi ei heidutanud. Sest mõnusalt soe on koguaeg. Vihma sajab põhiliselt õhtuti ja öösiti. Vihmaseid päevi saime tunda ainult 2x kahe ja poole nädala jooksul.
Ja olen seda meelt, et võõrasse kohta reisides, peab alati jääma ka avastamise rõõmu.

Teemaalgataja siis: vahva ja põnev, et teema on kirgi kütnud. Erinevaid arvamusi on väga kihvt lugeda. Lisan siia nii palju, et polnud meil Bali sugugi esimene Aasia riik, kuhu Eesti Jõuluhulluse eest peitu sai poetud. Ja ka eeltööd sai tehtud. Postituse mõte aga ei olnud selles, et saaks kiunuda ja vinguda, vaid oma arvamust avaldada. Ja ehk on sellest mõnelegi Bali reisi planeerivale eestlasele abiks. Püsige terved!

Ja meil minek 19.12. Loodame, et selleks hetkeks kõik normaliseerunud. Momendil mingeid alternatiive ei otsi. Ikkagi pikalt ette planeeritud ja oodatud puhkus.