Muda Gunn

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

1 meeldimist
3 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aga mul oleks lend bcn - oslo -tll Norwegianiga, ei suuda aru saada, kas vajan mingit tõendit

ikka ei saada aru, et rentalcars on vahendaja, nemad ei too mitte ühtegi autot mitte kuhugi. Kõik konkreetset tellimust puudutavad küsimused küsi otse Rentalcarsist, kui neil pole infot, siis küsi otse vahendatavalt firmalt.

Ryanairil on võimalik non-prioriti olles üks kott lisaks osta 10€ eest, aga kas see võimalus kehtib ainult Ryanairilt otse piuletit ostes. Mul Kiwi kaudu (mõtlematu tegu) ja ei leia võimalust.

Selge, leidsin Easyjetiga alates 150€ nägu, 1 öö minnes londonis, seega küllaltki soodne siis.

täpselt sama küsimus. Kas on kellelgikogemust, mõlemad EasyJet lenud, vahe 2h, äraantavat pagasit pole. Easyjet neid samale piletile panan ei taha, st pole jätkulennud.

Tere.Mida arvate järgmiseks juuliks Lufthansa piletite ostmisest. Vaja Zürichisse jõuda, aga kui vaatan näiteks praegu veebruariks hindu, siis hind 140€, märtsiks 150€, aprill 210€,  aga kui vaatan juuli kuusse, siis hind on lausa 360€. Lufthansa väljumisajad paremad kui nt airBalticul, kes teeb tripi preagu vaadates 200€ eest.Kas võib eeldada, et juulikuu hinnad siiski tulevad ka Lufthansal pilvedest alla millaski. Juuli ikkagi järgmise aasta teine pool, st nende vaatevinklist vist ülejärgmine hooaeg.

Hakatakse ikka aga ajama, kõlarite abil, st kõik muid lende ootavad inimesed saavad korduvalt teadma, kuidas sinu nimi läti aksendiga öelduna krappidest kõlab, aga lendu edasi ei lükata.

Mina küsisin kolm kuud hiljem jaanuaris tehtud tehingu kaarditasu tagasi ja maksti ka ilma kobinata paari päevaga. Siis oli see veel selgelt kaardikasutustasu, nüüd püüavad jokitada, aga hea teada, et ka nüüd tagasi siiski maksavad küsides.

Läbi on saadud igasuguste kohvritega, mis isegi poole miili kauguselt näha, et ülemõõdus, aga sa ei pruugi saada. Kõik oleneb letiteenindaja suvast.