pjsr

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 nädalat tagasi
1 meeldimist
1 postitust / 4 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Lõpuks jäi plaan, et lendame Krabi lennujaama, oleme Ao Nangis 3 ööd, Phi Phi saarel 1 öö ning Koh Lantal 3 ööd. Lõpu osas pole veel otsustanud, kas oleme viimased 2 ööd Ao Nangis või Krabi linnas. Kahju lugeda muidugi, et Koh Lantalt selline pettumus, aga inimesed ja nende ootused on erinevad. Loodan, et ise ei pettu ning õnneks ei ole väga millegi muuga võrrelda ka. Pidu otsima me sinna ei lähe, vaid pigem lähme vedeleme mõned päevad ja puhkame.

Aitäh kõigile! Oleme otsustanud Tai kasuks ning plaanime vist minna Tallinnast Phuketile ja tagasilennu teha Krabi-Tallinn. Vahepeale uuriks mingeid saaretuure, nii näeb vast kõige rohkem.

Aitäh, 1966, olen tegelikult juurde lisanud, et lisaks rannapuhkusele tahaks kultuuri ja ilusat loodust ka, kuna kaaslane ei viitsi kindlasti ainult rannas vedeleda. Kui valida Phuketi ja Krabi vahel, siis Krabi peaks olema rahulikum ja mõnusam koht?

Aitäh, anni33. Kus te Filipiinidel olite? Mulle jäi silma Borocay saar, aga see on vist inimesi täis sel ajal.

Aitäh vastuse eest.
Tahaks, et reis ei läheks näkku väga üle 1000€ maksma, sh piletid, viisa, majutus, söök jms (vähem on muidugi palju parem, aga see oleks ülempiir).