joel0101

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
19 kommentaari
Viimased kommentaarid

kirjuta aknasse "I would like to speak with live agent" siis viskab lisaväljad lahti ja suunab teenindaja juurde

Täna sain ise samuti Ryanairi tagastuse läbi Swedi krediitkaardi chargeback nõude esitamise. Kuskil kaks kuud võttis kogu protsess  aega, Ryanairi poolt olid ainult tühjad lubadused.

To tom1967: rendika kindlustus jätkub mastercardil samadel tingimustel, 250€ omavastutusega.

Ryanairiga aprilli keskel lend ja siiani ootan raha tagasi. Eks aeg jälle chatis uurida kaugel makse on.

Saan aru, et voucher on viimane asi mida aksepteerida. Siingi kirjutatud, et kui reisi eest tahad voucheriga maksta, siis Ryanair korrutab hinna tambovi koefitsendiga läbi. FB grupist loen, et märtsis lendama pidanud, on hakanud raha tagasi saama, et ehk lootust ikka on..

Nii palju kui mõistan siis praegune loogika on Ryanairil et kui aastaga voucherit ei aksepti siis saad cashi. Ise siiani samuti pole aksepteerinud, kiiret sellega otseselt pole nagu.

Lennufirmade lobbistajad teenivad oma palga auga välja:

https://twitter.com/olivermiocic/status/1255469886308057088

Tundub, et cashis refundi saamine läheb aina raskemaks.

Sain samuti voucheri koodi pileti tagastamise osas. Kiire googledamine näitas, et kohalikkele brittidele on sama pakkumine tehtud ja nad seal korralikult tigedad. Kuskil oli hea kokkuvõte, et kui ei plaani aasta jooksul reisida Ryanairiga siis hetkel tasub oodata ja vaadata kuidas asi laheneb. Easyjet proovis sarnast lükket aga nüüd peaks saama läbi nende kodulehe ka cash refundi teha. Ryanair muidugi klass omaette, et kergelt seda hüvitist ei saa.

Oleks hea teada kui keegi krediitkaardi chargebacki kaudu saab piletiraha tagasi. Endal piletid olid ostetud jaanuaris, ei kujuta ette kui kerge see omakorda olema saaks.

https://www.walesonline.co.uk/news/uk-news/ryanair-customers-furious-after-airline-18118675

0 eurot kuna teed krediitkaardilt makse, kui kannad arveldusarvelt siis 0.36 eurot, EU makse tasu.

Ikka on, 0 probleeme endal nendega olnud.

Kahtlane, turvakontrolli tuleb kindlalt läbida, suure tõenäosusega ka terminali vahetus, nii et keeruline.

Kahju et sedasi läks, eks tuleb hoiduda edaspidi IIZI toodetest. Kas võiksid palun mainida kelle käest teistel reisikindlustus oli? Kuna neil positiivne kogemus siis jällegi hea teada...

Väga hea ülevaade! Kuna ise plaanin samuti Kesk-Euroopasse see nädal sõita siis järsku jagad enda kogemust ja kaua Sul aega võttis, et esimesse ööbimiskohta jõuda? Tänud!

Ise võtsin kevadel Bergamos Green Motion rendikast Yarise, bronn sai tehtud läbi Ryanairi. Auto oli puhas ja korralik ainus miinus, et krediitkaardilt bronniti 1500 kuigi oli ryanairist 0 vastutuse kindlustus samuti võetud. Mõistan nüüd et kui oleks nende käest võtnud siis tagatise bronn oleks madalam olnud. Samas summa vabasti paar nädalat reisi lõppu ja probleeme ei esinenud. Hind oli 7-8 eurot päev, et tasus ära:)

Tänud Heiki, tegelen alustuseks ise lennufirmaga siis.

Tere, kas kellegil on kogemust nõuda otse lennufirmalt hilinenud lennu eest kompensatsiooni kui pilet on ostetud läbi momondo vahendajate, nt mytrip vms lehe kaudu? Enda BA lend hilines üle kolme tunni aga BA lehe on kirjas, et kui läbi vahendaja pilet ostetud siis peaksin vahendaja poole pöörduma. Lugedes tripadvisory arvustusi siis tundub et mytrip’i käest pole mõttet midagi loota:(

Takso kesklinna nii 40-50 eurot, kindlasti soovitan võtta nr 16 buss lennujaamast, pileti saad kas bussijuhi või peatusest automaadist osta ning kaks eurot maksab.

Avenue de Liberte, da la Gare ääres rohkem pubisid ja kära, Liberte peal liikumist vähem.