joel0101

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi
1 meeldimist
0 postitust / 10 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Ikka on, 0 probleeme endal nendega olnud.

Kahtlane, turvakontrolli tuleb kindlalt läbida, suure tõenäosusega ka terminali vahetus, nii et keeruline.

Kahju et sedasi läks, eks tuleb hoiduda edaspidi IIZI toodetest. Kas võiksid palun mainida kelle käest teistel reisikindlustus oli? Kuna neil positiivne kogemus siis jällegi hea teada...

Väga hea ülevaade! Kuna ise plaanin samuti Kesk-Euroopasse see nädal sõita siis järsku jagad enda kogemust ja kaua Sul aega võttis, et esimesse ööbimiskohta jõuda? 

Tänud!

Ise võtsin kevadel Bergamos Green Motion rendikast Yarise, bronn sai tehtud läbi Ryanairi. Auto oli puhas ja korralik ainus miinus, et krediitkaardilt bronniti 1500 kuigi oli ryanairist 0 vastutuse kindlustus samuti võetud. Mõistan nüüd et kui oleks nende käest võtnud siis tagatise bronn oleks madalam olnud. Samas summa vabasti paar nädalat reisi lõppu ja probleeme ei esinenud. Hind oli 7-8 eurot päev, et tasus ära:)

Tänud Heiki, tegelen alustuseks ise lennufirmaga siis.

Tere, kas kellegil on kogemust nõuda otse lennufirmalt hilinenud lennu eest kompensatsiooni kui pilet on ostetud läbi momondo vahendajate, nt mytrip vms lehe kaudu? Enda BA lend hilines üle kolme tunni aga BA lehe on kirjas, et kui läbi vahendaja pilet ostetud siis peaksin vahendaja poole pöörduma. Lugedes tripadvisory arvustusi siis tundub et mytrip’i käest pole mõttet midagi loota:(

Takso kesklinna nii 40-50 eurot, kindlasti soovitan võtta nr 16 buss lennujaamast, pileti saad kas bussijuhi või peatusest automaadist osta ning kaks eurot maksab.

Avenue de Liberte, da la Gare ääres rohkem pubisid ja kära, Liberte peal liikumist vähem.