RiKaV

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Otsustasime Tenerife kasuks ja peamiselt ka seetõttu, et seal on rohkem teha, kui Fuenteventural ning et saar ise on nii erinev, sõltudes täiesti sellest, kuhu autoga suuna võtad. Hetkel otsime öömaja. Algul mõtlesime AirBnB’d kasutada, sest sellega teistes riikides head kogemused, aga tundub, et Hispaanias suhtuvad eri regioonid sellesse järjest karmimalt. Ei tahaks väga, et paar päeva enne puhkust selgub, et nüüd seal ka sellele joon alla tõmmatud ja otsi uus koht... Praegu oleme Novatoursi lehelt hotelle vaadanud (https://www.novatours.ee/search/puhkusereisid/kanaari_saared_(hispaania)/tenerife) aga kui kellelgi on soovitus või infot selle kohta, mis seis Tenerifel AirBnBga on, siis loeksin huviga.

Minu meelest paariks päevaks väga ei tasu minna, eriti algajal. Lihased on veel valusad ja ei saa sõitu korralikult nautidagi, kui juba ära pead minema. Mäe tundmaõppimine võtab ka aega, nii et paari päevaga ei saa suurt midagi tehtud. Kui kauem kohal olla, saab ka mitme kuurordi vahelt liikuda ja Bergamos variante on! Vaata nt siit https://www.novatours.ee/suusareisid kus hotellid asuvad ja vali mingi, mis asub heal kesksel kohal.

Nohjah, sinu reisiks vist jäin juba hiljaks aga järgmise aasta reisiks kõrva taha panna! Suvel sai suht ootamatult Amsterdami satutud ja seal ägedamate kohtade külastamiseks leidsin ühe kohaliku, kellel polnud selle vastu midagi, et natuke ümbrust näidata. Vist mujal Hollandis seda varianti pole, aga kui Amsterdam on kavas siis vaata https://www.showaround.com/locals/netherlands/amsterdam Huvitavam, kui niisama turismigrupiga koos ringi tatsuda ja kui leiad inimese, kellega on sarnased huvid, siis raudkindlalt viivad nad sind kohtadesse, mis jäävad eluks ajaks meelde.

Ütleks isegi, et jäta endale 4-5 päeva, kui võimalik. Selliselt saad kindlasti linnast hea ülevaate ja Madriidis on palju näha! Kiidan ka Gran Via ja Soli ümbrust, kuhu ,a ise ei plaaninud algul minnagi aga ühelt veebilehelt leidud kohalik ütles, et ei saa seda vahele jätta! Kui tahad kellegagi koos konnata siis vaata: https://www.showaround.com/locals/spain/madrid Maksta oleks muidugi totter, aga õnneks on seal ka neid, kes tasuta ringkäiku pakuvad