trip-krainetrip-ukraine-dark

16gretsu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hei, võtan vana teema teise nurga alt üles. Kas keegi on alaealisena ise Egiptuses käinud? Olen 17-aastane ning minemas täisealiste sõpradega novembris puhkama. Kas piisab vanemate kirjalikust loast või on tõesti vaja notariaalselt kinnitada? Või on vaja hoopis vastutajat? Nii Tenerifel kui Türgis on vanemate luba kaasas olnud, kuid pole kordagi küsitud, siis olin veel noorem kui praegu. :) Ehk on kellelgi kogemusi!

Ryanairi enda lehel on deposiidiks märgitud 950€, mis on natuke riskantne. Ryanair ise pakub ju ka nende teiste firmade autosid või olen valesti aru saanud? 

Kui palju on Hertzi deposiiti vaja maksta? Plaan rentida auto Weeze lennujaama Hertzi kontorist, aga põrsast kotis ei osta ja tahaks tingimustest ka aru saada. Kas selle deposiidi saan teada ikka enne reisi või koha peal tehakse 1000€ne üllatus? Üldse ei oska neid asju ajada..

Tervist, selline küsimus nüüd, et kui nädala pärast Tenekale minek, siis palju ma neid pikki ja soojasid riideid kaasa peaksin pakkima? Kas rohkem kleite/seelikuid või pikki pükse jne? Ei oska väga ennustada/arvata, kui külmaks seal õhtul minna võib.. ehk on keegi teadjam ja oskab aidata!