MärtLr

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

4 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Veneetsiasse soovitaks kindlasti ööseks jääda, kuna õhtul lahkuvad päevaturistid ja olemine seal läheb oluliselt mõnusamaks ja rahulikumaks.

Ööbisime just mõned päevad tagasi Veneetsias Friendly Venice Suites öömajas ja jäime väga rahule. Nii asukoha kui toa endaga. Öö oli 98 euri.

Parkisime auto Tronchetto parkimismajas (21 euri 24 tundi) ja sama parkimismaja eest sõitsime veebussiga (7,5 euri inimene) linna sisse. Väga mugav lahendus.

Gondlite hindu ei küsinud aga siltidel olid kirjas hinnad 80 ja 100 euri. Kuna meil polnud huvi nendega sõita, siis ei vaadanud mida see hind täpsemalt sisaldab.

Kaks aastat järjest olen suvise Horvaatia reisi käigus sõitnud esimesel päeval Tšehhi välja. Kui hommikul varakult alustada, siis jõuab ilusti kohale. Saab kuskil restoranis õhtusöökigi süüa. Oleme ööbinud Ostrava linnas ja ööbimiskoha oleme valinud umbes tund enne saabumist. Siiamaani on valik alati lai olnud.

Jaanuaris lendasime Finnairiga Tallinn-Helsingi-Singapur ja hiljem sama marsruudiga piletid tagasi. Singapurist lendasime AirAsiaga edasi (mingi 35 euri nägu üks ots) Balile. Tagasiteel olime 3 päeva Singapuris, millest jäi väheks :) Lõpuks saime Finnairilt kogu raha ka tagasi, sest lend jäi ära ja hilinesime mõned tunnid koju.

Seal on kõik väga lihtsaks tehtud ja isegi jooksmise pealt leidsime õige tee kenasti üles. Sellepärast muretsema ei pea. 

Me jätsime tagasitulles endale 3 päeva Singapuris ja ausalt öeldes kahetsesime, et nii vähe.  Meeletult põnev ja mitmekülgne linn. Tagantjärgi mõtlesime, et oleks võinud Balil vähem olla ja Gili Air saarel ning Singapuris rohkem.

Reisime jaanuaris sama plaaniga. Singapuri ja sealt Balile edasi. Finnairiga sinna (mis maandub T1 terminalis) ja AirAsiaga edasi (mis läks T4 terminalist).  Lendude vahele jätsime umbes 4 tundi ja arvasime, et piisab. Aga juhtus nii, et Finnair hilines 3 tundi. Kuigi lennujaama töötajad ütlesid, et me ei jõua järgmisele lennule, siis panime ikkagi T4 poole jooksu. Võtsime kohvrid pagasist välja, läksime immigratsioonist välja ja uuesti sisse tagasi. Kuna pagasi äraandmine oli selleks ajaks juba lõppenud Airasia lennule, siis otsustasime riskida ja pagasiga (2 inimest, mõlemal kohver+seljakott) koos lennule saada (kohvrid oli Euroopa mõistes käsipagasi suuruses, aga AirAsia mõõdud on väiksemad ja pidanuksime andma need pagasisse). Turvakontrollis jäime mõningatest vedelikest ilma, mis pidanuks äraantavas pagasis reisima. Teel T4 terminali saime sõita nii bussi kui rongiga. Sisuliselt jooksime otse lennukisse sisse ja jõudsime napilt enne väljumist. Õnneks suure kiirustamise peale jäi teenindajal ilmselt meie liigne pagas märkamata ja lasi meid lennukisse sisse. Seega mõnikord võib juhtuda, et isegi 4 tunnine vahe ei ole piisav :)