EmmaElsa

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi
1 meeldimist
2 postitust / 5 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Tripadvisorit olen jälginud kui reisibürood on pakkumise teinud.Mõtlesin,et vahetuid muljeid oleks hea kuulda,sest hotelle on tõesti palju ja valikut raske teha.

Türgi jäi seekord nimekirjast välja,sest seal olen ma juba rohkem kui 5 korda käinud. Küsisin soovitatud reisibüroodelt hinnapakkumised ja enamus tulid kahele inimesele 2000€ ja peale, mõni üksik oli mõnisada eurot odavam ka.Tundub, et kuidagi oodatust kallimaks läheb see reis. Kas reisibüroosse kohale minnes võiks soodsama pakkumise saada? Või loobuda saartest ja hoopis minna Hispaania lõunarannikule? nt Malaga?

Lausa lust on lugeda,et inimesed on nii palju reisinud ja oskavad palju häid soovitusi anda.Ise pole ammu reisinud ja täna reisibüroo lehti sirvides ja internetist infot otsides võttis silmade eest ikka kirjuks küll ja tuju ära,sest kõik tundub hetkel nii lootusetu kuidagi.Ei oskagi kuskilt mujalt alustada,kui saatsin mõned hinnapäringud laiali.Äkki oskate soovitada head reisibürood,kus peale lihtsalt hinna saatmise saaks ka head nõu ja infot?Hetkel on jah plaanis reisima minna üksi,kui kellegi tuttavatest nõusse saan siis maksimaalselt kahekesi.

Reis on siiski seekord plaanis ilma lapseta.Kuidas mõistlikum,kas võtta paketireis kõik hinnas või omal käel lennupiletid ja hotellid?Kas oma käel süüa liiga kulukas?

Hea meelega läheks pikemaks ajaks,kes meist ei sooviks pikemat puhkust :) Aga kahjuks väikese lapse ja töö kõrvalt hetkel pole võimalik väga palju rohkem aega napsata.