ylar

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi
7 meeldimist
1 postitust / 16 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Mytripiga suhelda pole seni vajadust olnud ja ei oska kommenteerida. Nende kaudu ostetu on alati kätte tulnud. Londonisse pileteid ostes võiks ehk võtta mitte päris esimesteks nädalateks, mil nad alles alustavad väljakuulutatud lende. Kiievi puhul oligi nii, et nad lükkasid liini avamist paar nädalat edasi. Ei saadud vist uusi lennukeid plaanitud ajaks kätte.

Mäletan, et mõne aasta eest küll sõitsime terra bussiga kohe hilisõhtul keskraudteejaama.

Sukeldumis huvilistele Play Blanca sadamaakvatooriumis Museo Atlantico.

Pealinn ei jätnud meile küll üldse head muljet. Selle keskel kõrgub üksik koloss-hotell. Meie vaieldamatuks lemmikuks on Puerto del Carmeni kuurort. Sealne rannapromenaad on ikka pikk ja esinduslik. Kaupluseid ja söögikohti meeletult. Ilus jalutuskäik oleks sealt pisikesse Puerto de Calerosse.
Kindlasti peaks võtma Timanfaia rahvuspargi bussiekskursiooni.( Autoga omal käel seda läbida pole lubatud).
Laadapäeval võiks käia Costa Teguises. Ise käisime ka tillu naabersaarel La Graciosal. El Golfo on meelde jäänud, Jameos del Agua koopad jne.
Holidaypirates kaudu võib pakkumisi leida.
Linki pole siia võimalik kopeerida. Hind Londonist nädalaks alates 1100£ kahele.

Minul on isiklik kogemus äraantava pagasiga. Mingi aeg enne väljalendu maksis kohver liinil Helsingi- Gran Canaria 15£ ja sai juurde ostetud tagasilennuks. Piletite ostmise ajal oli mäletamist mööda ikka kallim.

Lisaks paljudele eelpool nimetatutele veel Moovit ja Holidaypirates näiteks.

Sain mõned  päevad tagasi tünga Mytripilt. Piletite ostmisel pakuti üsnagi agressivselt mitmeid tasulisi lisapakette. Kindlustusi ja muud sellist. Olles sellest kadalipust läbi murdnud olin vist tähelepanu kaotanud. Viimases lõpus ei märganud, et soodustus -15€ kehtib vaid mastercardiga maksmisel. Seda tuleb tõlgendada järgnevalt: makstes muude kaartidega lisandub senisele arvele +15€

Kui lendate juhtumisi BA-ga Heathrowsse siis soovitaks ööbimiskohana Hounslowd. Näiteks Ibis Budget Hounslow võib öö olla 40£ ringis. Sinna saab metrooga päris ligi. Peatus Hounslow Central on neljas viiendast terminalist lugedes. Metrooga ka lihtne Londoni sõita ja aega võtab see 30-40 minutit. Maksumus Oister kaardiga on ka mõistlik

Ega lillefestivali aegu soodsat majutust ei leiagi ja Amsterdam ongi kallis linn.

Mobiilne internett oli saadaval kõikjal. Vaid kohati saare keskel, mägiteedel katkendlik. Soovitaks ilusatest paikadest Terori, Firgast ja Puerto de Las Nievest. Võiks ka kerge jalgsimatka Roque Nublo kaljule ette võtta. Sealt ja mujaltki mägedest avaneb selge ilma korral kaunis vaade Tenerifele.

Möödus natuke üle 20 päeva ja sain oma wizzairi veebilehel esitatud kaebusele ka kirjaliku vastuse customerrelation3@wizzair.com aadressilt. Lubati kogu summa tagastada. 5. päeval kanti 30€ võrra väiksem summa. Selgituseks vastati, et selle summa eest sain nende "discount clubi" liikmelisuse ning seda osa ei tagastata. Kui juba liikmelisus on siis nõutasin ka uue parooli kontole ligipääsuks. Sealt nähtub nagu oleks minul omandatud endiselt lend Kiie- Tallinn 21. juunil. Ei ole küll nendega kavas mittemingit lendu ette võtta.

Minnes jõuludeks 2017 Gran Canariale Norweigianiga Vantaast siis ei küsitud lennujaamas isikuttõendavat dokumenti kordagi. Vehkisime vaid läbipääsudeks oma prinditud pardakaartidega. Tagasilennule saime muidugi ID- kaardiga.