ylar

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

12 meeldimist
1 postitust
42 kommentaari
Viimased kommentaarid

Austria nõuab, et esimesest vaktsiinist oleks möödas 22 päeva. Kahe vaktsineerimise vahe on neli või rohkem nädalat, järelikult piisav.

Jaanapr. Kas siis tõesti on Finnairi regulatsioon ülimuslik sihtkoha riigi nõuete suhtes? Näiteks lend Itaalisse, kes nõuab ka vaktsineeritutelt negatiivset PCR testi. Finnair viib kõik kohale ja teda üldse ei koti, kas neid ka riiki lubatakse?

To. Dim123.

Kas tõesti on Hispaanias laste vaktsineerimine käimas või algamas? Pole sellekohast infot näinud.

Meie vaktsineeri.ee lehel info:

Laste vaktsineerimist alustatakse siis, kui on olemas lastele sobiv vaktsiin.

Paan. Kirjutasite...

aga ikka on broneeringu muutmise lõpetamisel Maksa nupp ja muud lõpetamise võimalust pole.

Pidasin seda silmas, et kui mõni aeg hiljem uuesti oma olemasolevate piletite muutmiseks sisse logite, on see see suvaliste kuupäevadega lend sealt kadunud ja saate uuesti alustada.

Paan. See broneering tühistub ise automaatselt mõne aja pärast.

Minuke. Sain nädala eest Ryanairilt muudetud  Londoni piletite eest 200+€ tagastust. Avalduse esitamisest kulus umbes nädal.

Kűllap ikkagi aastase kehtivusega vaucherit  hakkavad peale suruma. Meil juba üks on ja tegin teiste piletite osas raha tagasisaamise taotluse. Nüüd pommitavad pea igapäevaselt meilidega milles muuhulgas seisab sõnum:

Many of our customers are choosing not to wait, instead opting for a flight voucher which can be automatically issued for the full value of your booking.

Kui vaucheriga nõus ei ole siis pidavat nende sõnul aega kuluma kuid tagastuseni.

Norsu. 2019 aasta septembris Albufeira keskuses meil oli norm hotell 6 ööd -300€.

Meile Easyjet saatis vaucheri täpselt ära jäänud lendude väärtuses.

Minul õnnestus samuti märtsi keskel elektrooniline taotlus AB-le edastada. Ootasin üle kahe nädala, ei kippu ega kõppu. Hakkasin Eesti teenusnumbrile helistama ja varsti olingi liinil. Lahkelt pakuti, teeme nüüd telefoni teel ära siis saab raha kiiremini tagasi arvele kui elektrooniliselt. Asi käis käbedalt ja lõpetuseks kuulsin torus lubadust, saame raha vähemalt kolme kuu jooksul!!!

Minul positiivne kogemus Premier Inn ketiga. Oli kohe maksmisega majutus aprilliks. Võtsid ise ühendust. Küsides kas soovin muuta või tagastust. Samas Hilton Gatwickis pole meie poolsele pöördumisele veel vastanud.

Meie saabusime Vantaasse eile õhtul(19.03). Marokost oma muudetud reisikava alusel. Olime oma reisikava kooskõlastanud meie välisministeeriumiga. Ja piiril ei lastud meid sugugi kergelt läbi. Öösel peedistati ikka 1.5 tundi. Põhiliselt seepärast, et me ei omanud hetkel edasisõidu pileteid. Neid ei saanud pikemalt ette osta kuna lend hilines mitmeid tunde ja viimasele laevale polekski jõudnud. Ostsime piletid ja broneerisime majutuse, viibides piirikontrollis. Seejärel lubate omal käel liikuma. Enne olime passideta ca tund. Ei teagi kus need kõik ringlesid kuni meid ja pagasit kontrolliti.

Hotell Caroline. Hea asukoht, kesklinna paar kilomeetrit trammiga. Ruumikad ja hästi sisustatud toad. Hommikusöögil pole ka viga. Lisatasu eest saunakompleks jne.

Aeroflotile ega Rossijale ei kehti EU regulatsioonid hüvitise nõudmise osas.

Siin on üsna põhjalik ülevaade:

http://www.andalucia.com/province/malaga/el-chorro/caminito-del-rey-getting-there. Endal oli plaan hommikul Malagast rongiga sõita El Chorro jaama ja lõuna paiku tagasi samuti rongiga. Ostetud sai ekskursiooni pilet lehelt getyourguide.com aga jõulude tõttu tühistati tuur, kuna rada olevat olnud suletud tol päeval. Muidugi on valida tuure ka koos transpordiga:

https://www.getyourguide.com/s/?q=Caminito%20del%20Rey&customerSearch=1

Flibco bussile olid vähemalt suvel parajad järjekorrad. Saime internetist ostetud piletitega teisele bussile. Piletid polnud määratud kellaajaks vaid kuupäevaks.

Sarnased probleemid olevat Viru Reise saatnud juba eelmisel kümnendil. Vahepeal paraku on bussid veel vanemaks saanud...

Reisitargalt jättis mainimata, reisides Novatoursiga, avaneb teil võimalus kasutada sellise tuntud lennufirma nagu Smartlinx teenust. Kui eriti veab siis avaneb peale reisi võimalus märkimisväärne summa tagasi saada.

Olen Puerto de Moganis peatudes sealt läbi jalutanud. Ega seal peale hotellide praktiliselt muud polnud. Aga bussiühendus on hea. Maspalomasesse ja Palmitos Parki n.70nii 30 minuti tagant. Las Palmasesse ekspress n91 või aeglane 1. Maspalomase vahet käib nii kord tunnis veel n32.

Aga mis nende piletihindadega on viimasel nädalal toimunud? Sain sellest lennufirmast teada 7. augustil. Hel- Hkt maksis siis märtsiks 349€. Mul screenshotid tehtud Momondost. Hakkasin tundmatu Juneyao tausta uurima ja kahtlema selles viisavabalt Shanghaisse saamise plaanis. Nüüdseks on economi pileti hind märtsiks tõusnud ebareaalse 1872€-ni. Jaanuaris vist oli 1100€ ja kusagil novembris 440€.

Hind nagu EL-s. Linnades oli piisavalt hea levi, vähemalt mapsiga toimetamiseks. Seevastu Samaaria kurust ei maksa netti loota. Aga kanjoni ülemises ja alumises otsas oli täitsa olemas.

Olen ka korduvalt Stratfordist A9 peale läinud ja piletid muidugi ette ostnud sest juhid ei müü. Väljamüüdud bussi pole küll Stanstedi suunal trehvanud.

Teema algataja pidas vist  röövellike pagasi tingimuste all silmas seda ülimalt väikest käsipagasi mahtu mis Ryanair kehtestas. Pea kõigil teistel on see jäänud endiseks.

Alustan lõpust. Kuna loodust on saartel üsna kasinalt siis mina olen leidnud infot matkaradade kohta vaid pisut, googeldage:xemxija hill heritage walk. Soovitan Cozot, see on hõredamalt asustatud. Radasid leidub Ramla Bay kandis põhjakaldal. Kindlasti tasub külastada kindlust Citadella Victorias.Me käisime sügisel, majutuse Melliehas, Sliemas ja Gozol Ta Tumasa Farmhouse's. Seal on selline maakoha idüll, saab ärgata kukelaulu saatel. Sliema on suurim linn ja nende ajalooliste kindluslinnade kõrval, praamiga üle lahe. Autorent väga ei soovitata. Teed on väga kitsad, ummikud kilomeetrite viisi, vasakpoolne liiklus, parkimiskohti raske leida. Bussidega saab edasi kuigi aeglaselt. Bussipeatusi pidavat Maltal olema 2000! Hommikul kell 6 alanud sõit ekspressiga Sliemast lennujaama kestis pea poolteist tundi. Võib olla tasub kaaluda hop-on busse saarel tiirutamiseks. Ekskursioone pole mõtet võtta.