KesMisKus

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi
0 meeldimist
1 postitust / 4 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Kas keegi oskab öelda, milliseid ekskursioone Mamaia´s pakutakse ja mis hinnaga (nt. doonau jõe delta vms)?
Kas bussipiletid saab osta bussist? Kas piisab pileti ostmisest või on seal ka mingi valideerimise süsteem?
Mis keeles seal rääkima peaks? Vene? Või saab inglise keelega ka hakkama?

Delfinaariumis ise ei ole seal käinud, aga soovitan Bulgaarias kindlasti võtta (kohalike käest) looduslikes muda- ja soolavannides käik. Eelmine aasta maksis ca 10-15 euri / inimene. Väga kift kogemus.

Samuti on kala jalavannid seal kõvasti odavamad kui Eestis - 20 min ca 5 euri.

Varna linnaekskursiooni ei soovita - kauplustes pole küll midagi osta ja sõit sinna ning tagasi võttis kohutavalt palju aega.

Bulgaaria rahvaõhtu maksis ca 35 euri / nägu - programm oli venekeelne (aeg-ajalt öeldi mõned asjad ka inglise keeles). Tantsud ja laulud olid omamoodi, kuid üldiselt meeldis see pigem 40+ vanustele.

Nessebari läksime me ise - bussiga sinna ja paadiga tagasi (olime Sunny beachil).

Rahasumma, mida kaasa võtta, oleneb ikka inimesest. Kas söögid on kõik hinnas? Või kulub selle ka? Ekskursioonid jäid minu meelest kõik alla 50 euro (ju see delfinaariumi külastus ka). Riided on seal odavad (ju Türgi kaup) - nt. T-särgid al 5 eurost, pusad al 10 eurost, laste dressikomplektid al 10 eurost jne.. Müügil väga ilusad käekotid ja samuti väga maitsvad mee-tooted.

Julgen ka väita, et nädalase reisi Euroopa piires tasub võtta pakettreisina.

Pakettreisi puhul saadki OTSElennud, transfeerid ja ööbimise valitud toitlustusega. Kohapeal saad ise vaadata - kuhu lähed ja mis teed (ekskursioonid, autorent..).
Omaette minnes on palju jebimist - ümberistumised, siis hakka vaatama, kuidas lennujaamast hotelli saad ja hiljem tagasi. Samuti ise hotelli broneerides on tihtipeale valikus ainult hommikusöökidega pakkumised - ehk kohapeal kulub raha rohkem söögile. Ja kui lähed puhkama - siis kas ikka viitsid ise kokkama hakata?