trip-krainetrip-ukraine-dark

Mari'

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere!Sai käidud ca 2 aastat tagasi. Majutust soovitan ainult Negrilli. Lennujaamast Negrilli taksoga ca 60usd.Kuidas kokkuvõtteks ütelda, kui ostid avastamist ja kõrgkultuuri, siis seal seda pole. On supper rand ja soe soe meri, reggae ning mõnusad peod rannas. Kuritegevus on suur, peab valvel olema. Õnneks kuulsime ühelt giidilt "lugusid "alles viimasel päeval, muidu oleksime vist ainult hotellis istunud :) Reisisime omal käel.Kõik oleneb eelarvest. Odav seal just pole. Meil oli seekord low budget ja saime hästi hakkama. Sõitsime ringi koos autojuhiga, rahvuspargis (Ocho Rios - turistikas) öine ujumine, jm kuid lõpuks oli ikkagi rand ja meri see, mis meid köitis. Vajad vaksineerimispassi tollis või 100$https://trip.ee/foorum/uldfoorum/vaktsiinipass-jamaikal

Tellisin kasmiirvillast mantli, proovi toodi mingi poluestri jama. Loobusin materjal polnud see, mis näidisel. Seega peab väga vaatama materjali mida tellid ja mis kohale tuukse. Rõhutada, et oskad määrata kvaliteeti ja jama ärge kohele tooge. See on paljulevinud probleem seal. Ülikonnal sõltub ka kõik materjalist ja sealt ka hind, õmblemine on ikka samas hinnaklassis. Pole mõtet mingit jama osta. Triiksärgid on super, eriti kui valida materjal, mis triikimist ei vaja :) nn laisa inimese särgid ja kindlasti mansetinööpide võimalusega! Tellida - hmm jh neid teenuse pakkujaid on igal nurgal. Teevad hästi fotode (firma) järgi, valmista ette, mida soovid. Jah 100 € eest heast materjalist kahjuks ei saa. Tõsta panust :) see tasub ära.

Käisime 10 kuud tagasi. Küsiti passi, uuriti sisemust ja pääsesime maale ilma 100USD maksmata. Kuna oli suurem seltskond, siis osadel oli passis rohkem templeid kui meil, kuid ikkagi nõuti 100USD. Oleneb palju tolliametnikust. Lühidalt õnnemäng panustele, kas maksate või ei :)

Tere, võtsime auto momondo kaudu, kohe lennujaamast ja kuni väjalennuni st autoga ise lennujaama ka tagasi. Meil oli hotelli takso ca 20€ seega on nii palju soodsam. Väike auto on ca 40€ nädal (oleneb hooajast). Hea kui autos GPS sees. Vaata kindlasti "tähtis info" autode omavastutust ja full protection võta lisaks, kui pole hinnas. Kõik toimis väga hästi. Jah ilma autota pole seal midagi teha. vaata: http://cars.momondo.ee/et-ee/book/?&currency=EUR&currencyID=EUR&countryID=HR&pickupDateTime=2018-02-05T12:00&pickupLocationId=455&returnDateTime=2018-02-12T12:00&returnLocationId=455&residencyId=EE&orderId=momondo#/vehicles

Jah me kasutasime 1,5h massaazi, seega hind natuke kõrgem.

Lisan syrtsu postitusele, et meie külastasime mite kuu jooksul massaazimaja nr 3, seal oli massöör nimega Li v Lu (ei mäleta täpselt) super tegija. Kuid alati võid peatädiga vestelda natuke ja lõpuks pakub sulle ise hea tegija välja väikse raha eest :) Massööre on seinast seina ja te pole seal niikaua, et see õige leida. Tasu oli 350 v 400. Jäta palun ka jootraha, nad on väga vaesed ja see anna otse tegijale ca 100. Seal oletegi kõrvuti ja teised veel lisaks. Kõik sõltub eelarvest või palju oled nõus kulutama. Ao Nangis on super salong väga tasemel teenindus, kuid hind kolm korda kallim. Seal on kõik iluteenused. Olen viibinud Puhketil ja Krabis natuke pikemalt, tean ühtteist. Reeglina tundmatul massööril ei TOHI lasta teha Tai massaazi, see on ohtlik. Tehke klassikalist. Kui on usaldusväärne tegija siis on ok. Puhketil sõltub, kus peatute. Soovitan minna Patak rd, seal hinnad teised. Kata rannast üles. Sealt leidsime parima söögikoha, massööri ja muud. Kui naine on mehega kaasas, siis reeglina ei pakuta mehele midagi :D Kuid eelkõige nautige puhkust ja külastega min 2 päeva PhiPhid. Samas on kohti mis on must külastada, kui oled tais ;)