Jaan Koort

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi


4 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari

Viimased kommentaarid

Tablette ja ravimeid igasuguste kõhuhädade jaoks pole mõtet kaasa vedada. Eestist ostetud seal ei toimi. Ja apteeke on seal iga nurga peal. Raha vahetada on ka kasulikum kohapeal. Võib olla 100 € võiks vahetada, et poleks vaja kohe valuutavahetuspunkti otsida. Suured rätikud ostsime ka esimesel hommikul peale väikest kauplemist 250 bahtiga. Päevituskreemid ja Aloe on seal väga hea hinnaga(isegi apteegis). Piisab ühest paarist pükstest ja särgist. Ülejäänud ostad kohapealt ja pärast võid vabalt jätta sinna. Kuna me ise ei viitsi kunagi palju asju kaasa vedada ja samuti midagi kaasa osta, siis oli meil kahe peale üks reisikohver, mis oli ka pooltühi. Tagasi tulles ei mahtunud asjad enam kohvrisse. Seega järgmisel korral pakin kohvri kohvri sisse.

Kui Warssavist läbi sõidame oleme ikka külastanud Maximuse kaubanduskeskust: /Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn/. Samuti hiina turgu /http://www.gdpoland.pl/pl/kontakt/. Viimases müüakse küll ainult hulgi, aga samas lastele kulubki palju, samuti saab tingida. Kuna turg on suur ei maksa kohe shoppama hakata, vaid uurida hindu mitmest kohast.

Gran Canaria on minu lemmik. Olen seal käinud umbes kümnel korral ja ikka tõmbab tagasi. Enamustel kordadel just okt.-nov. Temperatuur võib kõikuda. Kui täna paistab päike ja on +30, siis homme võib sadada uduvihma ja +20. Aga see teebki olemise vaheldusrikkaks(minu arusaam). Iga päev ei viitsigi ju rannas lebotada. Vesi on sel ajal veel täitsa soe, umbes 22.  Gran Canarial soovitan just Maspalomase ja Playa Del Inglese  randa oma suurepäraste liivadüünidega. Kilomeetrite viisi liivaluited, kus leiad kindlasti oma sopi, et keegi sind ei häiriks. 

Nagu Karen eelpool rääkis Tenerifest, võin sama soovitada ka Gran Canaria kohta. Soovitan bronnida apartmenti ilma söökideta. Enamustes apartamentides olemas söögitegemise võimalus. Marketeid on tihedalt ja hinnad ok. Muidugi vein, õlu ja napsud:)))
Tavaliselt ei lähe me paketreisiga, vaid otsime odavlende ja  bronnime majutuse. Nii saad ka mitu reisi korraga. Näiteks 2 päeva Dublinis, siis 10 päeva Gran Canarial ja Milano kaudu tagasi.  Selle aasta algul käisin Tais. Minu jaoks oli ikka +30 liiast. Sügisel plaanis ikka tagasi Gran Canariale.

Karon beach on täitsa ok. Ilus rand, kauplejad pole ka väga pealetükkivad. Rannas kõigile piisavalt vaba ruumi.