Pritsimees

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere!
Teema algatajana...jah, see "ilma" vaidlus...kisub nats nö "lappama" minema.
Tai...me jätame oma mõtetest välja, kahjuks, sest nagu siin loen, ei ole 1-nädalaks sinna mõtet minna.Jäävad Kanaari saared või Egiptus(kuigi ma ei tea...mul endal on mingi vastumeelsus, sellise hullu kauplemise ja "laest võetud" hindade suhtes, sest nö algajatena saame me petta igal juhul).
No selle koolivaheajaga on jah see teema...et tegelikult on koolide enda valik, milliseks nad oma vaheaja teevad ja Otepää kool sättis ikkagi märtsi oma laste puhkused.
Ok...küsin siis nii,et kui Egiptus, kas Hurgada või Sarm El....või kui Kanaarid siis kas Tenerife või mõni muu saar?
Tahaks lihtsalt rahulikult puhata,ujuda ja kuna ma olen paberitega tuuker aga näinud vaid me Eesti sogast vett...siis saada soovitavalt elamus ka vee alt...aga see polegi kõige tähtsam.Tähtsi on, et me perega saaks sooja ja seda max muretult ning meie eelarve kohaselt.
Edu kõigile!

Tänusõnad kõigile,kes kirjutasid!
Pean vist tsipa selgitama oma plaani.Siin kõlas väide, et märtsis koolivaheaega pole?Ma ei tea kus või kuidas mujal aga meil Valgamaal on, seega meie perele õige aeg.
Reisi kestust plaanime max 1-nädal ja eelarve peaks jääma 1500€ kanti...mis teha, rohkem kulutada lihtsalt ei saa.Me pole varem ka lennanud, seega ümberistumisega lendu me vist ei poolda, seega otselend Tallinnast või Riiast oleks mõistlik.
Kas nüüd kisub reis soojale maale juba ulmeks või siiski Egiptus kõlaks lootustandvat?