Linn Nagel

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere kõigile! Aitäh kaasa mõtlemast! Tõepoolest, internet ei ole Kuubal lahendus andmete kopeerimiseks. Meil plaanis mitme nädala jooksul 4k videot salvestada, mistõttu mälukaart et nii suures koguses tõesti osta ei jaksaks. Samuti oleme selgeks teinud, et kuskilt poest siin sellist asja tõesti osta pole võimalik.

Kuid! Kui oma muret oma casa omanikule kurtsime, siis ta ütles et jah, poest te küll sellist asja siin ei saa.. kuid.. oodake, ma uurin asja! Ja 2 tundi hiljem oli meil ukse taga "väliste ketaste mitteametlik diiler" ja müüs meile täiesti viisaka raha eest ühe 4TB välise ketta! Hehe, tuli välja, et casa omanik oli ise telekommunikatsiooni insener, niiet ta teadis teemat päris hästi!

Kokkuvõtteks võiks öelda, et sõbralikud kohalikud Kuubal oskavad igasugu hädadest välja aidata :) Probleem sai lahendatud!

Praeguse info kohaselt on sellised asjad seal 4-5x kallimad. Esmaspäeval saame poodi otsima minna, kuid kui tõepoolest on nii suur juurdehindlus, siis oleks pisut kurb seda kohapealt osta.