Reisijutud18

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi
3 meeldimist
3 postitust / 4 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Kuna Poola on sügavalt katoliiklik riik, siis tuleb jälgida, et ega parajasti mingit püha ei ole. Kui on püha, siis on küll enamus suurtest kaubanduskeskustest suletud ja ka teel võib jänni jääda- tahad vett vms osta poest, aga kauplused suletud. Augusti alguses on üks väga tähtis Neitsi Maarjaga seotud kirikupüha.

Tänan! Kas olete ise sellel marsruudil sõitnud? Kas oleks parem valida öine või päevane reis?

Poola on imeline maa, kus keskmise palgaga eestlane tunneb ennast päris hästi. Kui midagi osta, siis saab nii lastele kui täiskasvanutele soodsa hinnaga kõike. Väljas võib vabalt söömas käia: toidud on maitsvad, hea hinnaga ja portsud suured. Olen lastega käinud Gdanskis, Malborkis, Torunis, Mikolaikises. Igal pool leiab midagi põnevat, vaja vaid enne veidi kodutööd teha. Lõuna poole minnes on Zakopane üks lemmikpaikadest. Igal aastal toon sealselt turult kaasa mett ja küüslauku.

Tänan! Olen ise ka mõned korrad Ungaris käinud ja rohkem nagu turist. Seekord on eesmärk uurida põnevaid kohti, kuhu tavaturist ei satu ja leida kauneid looduslikke paikasid. Sageli ongi väikesed kõrvalised kohad palju huvitavamad ja ehedamat elamust pakkuvamad.
Minu arust Eesti +30 on tiba hullem taluda kui Ungaris.