Katssiin

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 kuud tagasi
3 meeldimist
1 postitust / 6 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Venelasi on Alanyas absoluutselt igal pool, eriti just linna sees asuvates hotellides. Ja pole mingit vahet mis tärniga, sest neid leidub samuti nii rikkamaid kui vaesemaid.
Selleks et teada saada, mis rahvus sind huvitavas hotellis on sel aastal ülekaalus, on ainult 1 võimalus: tuleb antud hotelli helistada ja küsida, et mis maade reisikorraldajatega neil selleks hooajaks lepingud on tehtud. Eelmisel hooajal võisid olla hoopis teised lepingud ja seega ei maksa eelmisel aastal seal viibinute kogemused selles suhtes midagi.

Ise lennujaamas on lihtsam ja odavam. 25 taala oli viimati, lennujaamas sildid nähtaval. Aga kui keegi kohalik juurde tuleb lennujaamas ja kutsub viisat tegema, siis tasub ignoreerida, muidu maksad üle.

Esiteks häiris selle Pasha ebasiiras olek ja suhtumine. Mõni lõunamaine müügimees lihtsalt on kuidagi eriti vastik ja õline.
Olime kah lugenud, et ta räägib eesti keelt, aga see osutus naljanumbriks, ehk siis paar käibefraasi-kildu olid tal ära õpitud küll, aga juttu temaga eesti keeles ajada ei saa.

Tellisime temalt FB kaudu hamami ehk Türgi sauna.
Ja see Pasha teadis mis päeval ja kellaajal me seal saunas viibime ning tuli sinna kohale, lendas meile peale kogu oma võltssiiruses ja üritas veel oma teenuseid müüa.
Aitäh, aga ei soovinud! See hamam oli kõige jubedam konveier-hamam kus käinud oleme. Hind oli odav, aga selle sees ei olnud kah praktiliselt midagi (võrreldes teiste hamamidega kus käinud oleme), koguaeg käidi peale et ostaksime tasulisi lisateenuseid.

Kui olime talle suht otse välja öelnud et me tema käest enam midagi ei osta, siis oli vahva vaadata kuidas õline naeratus ja suhtumine, nagu me oleks talle kaugelt külla tulnud kallid sõbrad-sugulased, sekundiga kadusid. See inimene naeratab täpselt niikaua kui on lootust teilt midagi saada.

Meie tuttavad ostsid temalt atv safari ja kuna mitte ükski asi selle ekskursiooni juures ei olnud toiminud nii nagu lubati, siis küsisid raha tagasi. Mingi osa saidki aga mitte kõike.

Meil oli selle Pashaga eelminesel aastal negatiivne kogemus, hiljem hotellis teised kogenumad eestlased naersid et tuttav tunne ja soovitasid selle inimese tegevusi mitte kunagi kasutada.
See saun kuhu see Pasha meid saatis (usaldasime seekord kahjuks tema kohta kirjutatud kiidulaule) oli õudukas. Oleme varem ka Türgis käinud ja kogemusi selles vallas on.
Türgi sauna soovitaks minna kohe esimesel või teisel päeval ja teha seda enda hotellis või kui seal pole, siis esimeses hotellis kus hamami silt väljas.

Kindlalt Hurghada. Kohalik naturaalne elu + kui tead kuhu minna, siis ka lahe snorgeldamine.
Sharm on minu kogemuste põhjal, olen sina erinevatel asjaoludel sattunud ca 10x, ikka puhas turistikas.