markus1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi


6 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari

Viimased kommentaarid

Hobust võib süüa saada heal juhul. Ratsutad kaameliga.

Muide Ryanairil on mudel ka selle kohta, kui palju tasub mingit lendu hiljaks jätta, et lisatulu genereerida, et olge selliste firmade kasutamisel jätkulendude puhul äärmiselt ettevaatlikud.

Neid peaks veidi üle 200 isegi olema, Ryanairi IT on nii nõrk, et korduvalt on avalikkusele näha olnud nende ärijuhtimise tarkvarast tulenevad soovitused (uue COO ajal küll enam mitte). Pakutakse seal, kus seadusandlus nõuab või kus inimeste käitumine turul näitab, et uusi pileteid naljalt ei osteta, lühemad liinid kus saab teisi transpordivahendeid kasutada, teatud kultuuriruumi inimeste käitumisloogika jne. Eesti asub nii ääremaal ja süsteem on õiglaselt inimesed keskeltläbi lammasteks hinnanud, niiet mingit jätkulendu Tallinnast oodata ei ole.

Kui tai keelt mõikad, siis tead, et on olemas ka odav nn. rotibuss, mis tegutseb valitsuse tellimuse alusel. Konditsioneeri enamasti pole, hind alla 100 bahti.

@Norsu
Edukusest ei tea, aga ma vaatan siin ringi, mida rotirahvas räägib, et töötada välja uusi müügistrateegiaid. Antud juhtumist õpime, et ostetakse mingi võtte ajendil küll, kaupa tundmata ja müüjale hea marginaaliga. Siin keegi kirjutas, et ostis tuusik.ee kaudu Novatoursi paketi, no kadedaks teeb selline asi kohe.

No minu tagasihoidlik eesmärk oligi välja tuua, miks see Tai toit seal nii maitsev ikkagi "tundub". Keemiline ajupesu teiste sõnadega. Mina olen siiani seda ainet vältida püüdnud, ka Eestis toodetud toiduainetes. 100% ei õnnestu muidugi.

Lisaks on selge, et tooraine, millele seda lisama peab, sest muidu ei maitseks ju üldse, on ebakvaliteetne, sageli ka realiseerimisaja ületanud.

Väga hea, et mõnel silmad avanevad. Sellest tehakse muidugi jääd, toidud topitakse ühtlasti naatriumvesinikglutamaati täis ja tekibki põlvkond inimesi, kes Tai tänavatoitu maitsvaks peab. Ja veel hullem, seda legendi levitab.

Enamvähem korralikku toitu saab Tais üksnes teatud klassiga ja paraku küllaltki kallitest restoranidest.