Intz

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Alati töötab- sukeldumiskola kaasa võtta. Kogu energia saab suunata nn. teisele rajale. Isegi juudiriigi ametnikud peedistab ära kui lambi patareisid 2x lastakse läbi X ray. Koomiline, aga vajalik.


Ilmselgelt autoga minek vene kaudu on peavalu. Tean juba ette, et kohati tuleb ametnikele vassida oma eesmärkide ja inimeste suhtes. Tunne ütleb, et minema peaks lennukiga või  minemata jätta.. Ega praegune situatsioon sinna ei tõmba ka. Ainult inimeste pärast , keda pole 10 aastat näinud.

Selles mõttes jõuga, et üldse ei taha vene kaudu minna. Varem üle Kiievi oli lihtsalt hulk kilomeetreid  vaja läbi sõita, nüüd tuleks marsa  teha üle Moskva  võimis iganes sealt mööda. Kui keegi võiks olla huvitatud, lähen üksi , wrangleriga.  Kohapeal eluolu on pererahva ja minu poolt garanteeritud. . 

Aqaba Jordaanias vähemalt nov. keskpaigani  väga ok. Eelmisel aastal vesi 24 ( minu jaoks külm), päeval õhk kuni 33. Linn kordades “tsiviliseeritum” kui Egiptuse milline iganes Tabast  Sudaani piirini. Eestist sel aastak ka reisibürood viivad sinna. Kohalik elu kordades odavam kui Eilatis.

Huvitav oleks teada- mis ajani kannatab seal kandis reisida, et mitte külma kätte jääda. Muidugi saab netist uurida,aga..

Informatiivne lugemine. Tänu autorile!