222kalev@gmail.com 222Kalev

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari

Elame ükskord ainult ja elu on tsill.

Viimased kommentaarid

Tere

Huvitav lahkusin ka eelmine aasta Cancuni lennujaamast,keegi ei küsinud mingit maksu nüüd küll lendan teise lennujaama Mehhiko.

Tubli tulin just Dominikaanist. Tahtsin ka Haitilt läbi hüppata, nii palju seal kohalikud ei sinna küll ei tasu, liiga ohtlik. Oleks pidanud rohkem tegelema, kuigi keeleoskus ei ole ka kõige parem. Väga huvitav, endal jäi tegemata, kade meel kohe aga vahva lugemine,edu.

TereÄra võta hotelli kunagi mis ei asu rannas Tais minu soovitus.

TereSoovitan Tallinn Istanbul Bangkok ,või Tallinn Moskva Bangkok või Tallinn Helsingi Bangkok see Hiina variant pole kõige parem 

Jaanuaris see aasta käidud maksin isegi väikestes pubides ja hotellis toimis ka raha välja ei võtnud oli kaasas ja maksin swedi kaardiga.

TereKüsin veel endal on ka minek sinna hotell Emotions By Hodelpa Playa Dorada Swim Out peaks ka rannas olema,küsin veel selle turisti kaardi kohta kas saab Puerto Plata lennujaamast või peab siit muretsema.Ette tänades sai tuldud Mehhikost oli kõva nüüd siis Dominikaanid lend on ka võetud küll alles 20.01.2020 ja 16päeva nii et igav ei hakka.

TereSai just tuldud Mehhikost ja oleks Jamaikast huvitatud järgmist reisi plaaniks just sinna,kui on kedagi kes veel käinud jagaks infot,ette tänades.

Tänud väga hea ülevaade meil minek 17 jaanuar 2019 samasse kohta.

Tulime veebruari alguses Taist ja Ko Changis võtsime kolmerattalise rolleri passi ei jätnud jätsin 5000 bahti panti ja pärast ilusti raha tagasi,passi küll ei soovita jätta.

Tere tahtsin et meil ka reis lukku pandud Nuevo Vallarta Mehhiko ka esimene kord minek küll alles 17 jaanuar 2019 .Tais käidud 9 korda tüütas ära,oleks huvitatud .Hotell sai valitud Marival Resort"Suites oleks hea kui veel muljeid,ette tänades.