Ira Lepp

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

7 meeldimist
7 postitust
28 kommentaari
Viimased kommentaarid

Minu teada, peale 3.doosi ei näita uus sert, et 3/3 tehtud, vaid näitab ikka 2/2, aga kuupäeva muudab 3nda doosi tegemise kuupäevaks.

Just tulin Prahast. Enam-vähem sama, mida kirjeldas Improved oma vastuses. Lisan veel seda, et Praha lennujaamas nõutakse üksnes "FFP2 respirator" tüübi maskide kandmist. Selleks paigutatud igal pool lennujaamas automaadid, kust saad osta. Linnas sellist nõuet pole kohanud.

Eestis tegutsevad kindlustusseltsid, kes katavad COVIDit reisikindlustuse raames meditsiiniabi kaitse alt.

me täitsime plf vist 3 päeva enne väljalendu...

to Kalujev: ei pea ootama, võib rahulikult hotelli minna :)

Meie tulime tagasi 25.08. Kreetal lennujaamas pole meie käest küsitud ei vaktsineerimise tõendeid ega ka elektroonilist PLF-i. Lihtsalt astusime lennujaamast välja ja kogu lugu.

Ametivõimude tegevused on reisikindlustusega välistatud igas seltsis. Siin pean silmas riiki sisenemise tingimuste muutmist jmt

@Jaanapr- jah, kes vaktsineeritud ja/ või läbipõdenud ei pea peale 7 päeva teste tegema- info pärineb tuttavalt, kes elab Küprosel

käisime juunis Aphrodite Veepargis ja mitte keegi ei küsinud FlightPassi...

To Dinnuu: pole kuulnud ega kogenud seda, käisime Paphoses juunis ja lennukist väljudes kohe jagati inimesed kahte gruppi, vaktsineeritud eraldi ja vaktsineerimata suunati testi tegema. Küll aga tehakse seda Kreetal, kus suvaliselt võidakse testida kõiki.

Troodose metsad, Adonis baths

ei pea jooksvalt seal viibides testima, kogu see jutt puudutab vaid kohalikke elanikke- seda kinnitasid ka meie sõbrad, kes elavad Küprosel. Turistid peavad vajadusel esitama Cyprus flight pass-i (tehakse elektrooniliselt 24h enne väljalendu), samas ega reaalses elus seda ei küsita ka :)

kuidas seda coronapassi saada, sellest ei kirjutata

Me tegime selle protseduuri läbi augustis 2020. Jah, suunati eraldi paviljoni. Testi tegemise aeg oli ca kell 2 öösel ja vastus tuli järgmisel päeval ca 19.00 paiku.

Liina, tänan põhjaliku tagasiside eest ja ilusat puhkust!

Kadi K., kas lennuk oli täis? Kuidas lend sujus?

Kas rolleri rentimiseks alati a-kat lube vaja? Eestis on see kohustuslik nendele, kes sündinud peale 01.01.1993......

Oma kirjas mainisin, et otsin mitte endale, vaid pensionäridest vanematele. Tundub, et osa kommenteerijatest ei pannud seda tähelegi. Kuna nendel liigesed haiged, siis igasugused matkamised ja pikad jalutuskäigud äärmiselt raskendatud.

Kasutasin nende teenust juunis Lõuna- Prantsusmaal. Saabumisel meie lennuk jäi 1h hiljaks. Kuigi jõudsin sellest eelnevalt teada anda vahepealse maandumise ajal, pole autojuht meid oodanud, seega pidime võtma takso. Samas nende helpcenter oli igati asjalik ning kulud nende poolt ka meile ilusti hüvitatud. Loodan, et selline olukord pigem erand, kuna varasemalt polnud nendega probleeme. Autod ja varustus igati korralikud, autojuhid viisakad ja jutukad :)

Moskva kaudu 600väikse kopikaga...aga sinna lennates on kahe lennu vaheline aeg Moskva lennujaamas 7h45min....

Eelmisel aastal ostsime mai lõpus Finnairi otselennuga Helsinki- Phuket-Helsinki, perioodile novembri lõpp 2018, ca 570 edasi-tagasi...

Hind nende kodulehel veidi krõbe, 800 ja rohkem inimese kohta :)