loscarlos

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Veel üks asi, mis on hea koht ööbimiseks Hanois, Cat Ba saarel ja Phu Quocis, kogemusi? :)

Tänud kõigile arvamuste soovituste eest. Oleme nüüd teie soovitusi arvesse võttes enamuse paika sättinud. Sapa jätame sedapuhku ära, kuna ilmateade ei luba seal midagi head. Alternatiivina mõtleme praegu kas käia Mai Chaus või lihtsalt veeta Halong Bays 2 päeva kauem aega, ilmselt seal see raisku ei läheks. Kõik pikemad vahemaad võtame lennukiga, eiviitsi kuumas bussis 8 tundi istuda, tõesti :) Ja lõpus jätame Tais endale klassikalise rannapuhkuse Pattayas, saab ka sedasorti puhkuse maigu suhu. Nii peaks päris muhe puhkus tulema, kui suuremaid tagasilööke ei tule :)

Selge, tundub et jätame siis Kambodža ikka vahele, mõistlik juba ajaliselt. Kuna andresk ütles et Vietnami põhjaosas väga hull see ilm ka pole, vaatasime ise ka ennustust et ca 16-17, siis praegu kaalume sellist plaani:

  1. Saigon 3-4 päeva koos tunnelitripi ja Mekongi deltaga
  2. Bussiga Phu Quoci, kus 4 päeva
  3. Phu Quocist lennuga Hanoisse
  4. Hanoist öörongiga Sapasse kus 2 ööd
  5. Sapast tagasi läbi Hanoi Ha Long Bay kus 2 ööd
  6. Ha Long Bayst tagasi Hanoisse kust Taisse Bangkokki, kust tahaks minna mõnele saarele viimaseks 3 päevaks. Paraku ühtegi otselendu Hanoist Tai saartele lähemale ei lähe, seega transpordi peale kulub oma aeg.

Või siis keskenduda pigem Lõuna-Vietnamile ja Tai saartele. Selline dilemma siis :)

Tänud vastuse eest. Kuidas piiri ületamine suvalistes kohtades muidu sujub? Kas igast ületuskohast saab viisa?