Annikc

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

146 eurot lennupiletitekohta jah vähe...Aga siit Soome pilet +lend läheb hommikul, peaks öömaja leidma ja see maksab jälle..pluss veel Soomest tagasi...tuleb ikka päris korralik summa kokku.

Elades ise Küprosel siis siin sajab aastas heal juhul a la 5 päeva ja see kestab ka vaid tunnikese. Ilm võib pigem pilves olla aga enamus ajast 365 päeva päikest ikka :)

Meie oleme mitu korda võtnud auto Enterpricest - https://www.enterprise.com/en/home.html.  Väga korralikud autod ja soodsad hinnad. Kindlasti ei soovita võtta pisikest autot. Võib mägedes hätta jääda kuna ei jõua end ülesse mäest vedada. Kindlasti vaadata üle ja teha pildid autost (kriimud jne). Oleme võtnud täiskindlustuse siis ei ole tagatisraha üldse või siis väga väike summa. Kindlasti mängige kella aegadega, sest hinnad muutuvad vastavalt ajale. Oleme ka teinud niiet nt võtame auto paar tund hilisema ajaga aga lähme varem kohale. Kui auto vaba saab auto varem kätte aga hind jääb ikka see odavam ja samuti ei ole pidanud kunagi juurde maksma kui auto paar tundi hiljem tagasi viia.

Meie oleme mitu korda võtnud auto Enterpricest - www.enterprise.gr. Väga korralikud autod ja soodsad hinnad. Kindlasti ei soovita võtta pisikest autot. Võib mägedes hätta jääda kuna ei jõua end ülesse mäest vedada. Oleme võtnud täiskindlustuse siis ei ole tagatisraha üldse või siis väga väike summa. Kindlasti mängige kella aegadega, sest hinnad muutuvad vastavalt ajale. Oleme ka teinud niiet nt võtame auto paar tund hilisema ajaga aga lähme varem kohale. Kui auto vaba saab auto varem kätte aga hind jääb ikka see odavam ja samuti ei ole pidanud kunagi juurde maksma kui auto paar tundi hiljem tagasi viia.

Tasulised rannad. Oleneb täiesti kus Kreekas olla. Väga palju on ka Kreekas kohti, kus peab rannas olemise eest maksma.

Kuidas seal ID kaadriga lood on? Kui tahan nt Montenegrost Horvaatiasse minna üheks päevaks? Välisministeerium väidab, et piiri ületuseks on passi vaja, kuna tahavad templeid panna? Kas võib tekkida probleeme?

Küprosel on väga turvaline. Seal riigis pole kombeks varastada. Kohalikud isegi ei lukusta oma uksi.Küproselt tuua nt erinevaid maiuseid, veini, juuste jne. 

Küprosele lähevad ainult otselennud Smartlynx ja Ryanair. Airbaltic läheb läbi Riia. Athenasse läheb hooajal otselend Aegean lennuga. Olen ise aastaid nii Kreekas kui Küprosel puhkamas käinud ja septembriks on juba väga soodsad lennupiletid. Kindlasti soovitan ise reis kokkupanna nii Kreekasse kui Küprosele. Otsides ise majutus võib säästa väga palju. Pluss väljas söömine on odav - odavam kui Eestis. Paphosest kindlasti soovitan Teil edasi liikuda Larnaca poole ja sealt edasi (Aiya Napa (pigem lärmakas paik); Protaras (ideaalne peredele). Seal pool on super ilusad liiva rannad. Paphose kandis liivarandu ei ole – väga kivine. See tõttu ongi seal uhked hotellid ja basseinid, et inimesi meelitada, kuna neil pole ilusaid randu