trip-krainetrip-ukraine-dark

ryblik

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

1 meeldimist
4 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kuna pigem soovitatakse ise kõik lennupiletid osta-otsida, siis kus ma tean, kas pean lennujaama B saabumisel pagasi välja võtma ja uuesti kogu kontrolli läbima, kas pileteid ostes saan kuskile nn linnukese panna, et tegemist on jätkulennuga vms? Kas Tallinna lennujaamas prinditakse mulle kõik piletid välja ja need ongi siis nö ühel piletil?

Kogenud reisijatele ilmselt tunduvad rumalad küsimused, aga ärge liiga õelad olge :)

Vahendaja kasutamist kaalun ennekõike seetõttu, et on mitu ümberistumist ja sellest tulenevalt tundub mugavam. 

St ma olen reisimises veel üsna võhik ja veidi pelgan valekalkulatsioonidega kogu asja peapeale keerata :)

Käisin ise nö pikal nädalalõpul Küprosel- Ryanairiga otselend 4h.Lennupiletid ja hotelli valisin kõik Expediast, kõik oli sujuv ning küsimuste korral vastati kiirelt ning ühel korral isegi helistati :)

Peatun Leonardo Plaza hotellis, ning kuskile kaugele kahjuks sel korral sõita ei jõua- küll aga panen eelpool antud soovitused ehk järgmiseks korraks kõrvataha. Miski Küprose enda kaart näitas hotelli lähedal ka muuseume jms. Leidsin siit samast foorumist ka bussiaegade lehe, aga kas keegi oskab öelda, kui kaua umbes mere äärest Paphose kesklinna sõidab? Hinnad seal tõenäoliselt turismipiirkonna tõttu laes? Ja kas hotellides jms on ka "turistikaarte" saada või peaksin selle enne minekut muretsema?

Vedelike kaasatoomine keeruline, kuna reisin ainult käsipagasiga :( Lugesin igasugu huvitavate muuseumite jms kohta, aga kahjuks hindu ei leidnud- tegu oli mingi Küprose enda turmismileheküljega. Oskab keegi orienteeruvaid hindasid öelda? Reis küll vaid N-P, aga ühe päeva võiks ringivaatamisele planeerida küll.

Oskab keegi turvalisuse kohta rääkida?