Inkognito

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 kuud tagasi
10 meeldimist
9 postitust / 3 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Proovin nüüd expediat. Ei leia mitte kuidagi sihtpunktidena linnad Monrovia (Libeeria) ja Abidjan (Ivory Coast). Proovisin sisestada isegi lennujaama koodid ikka ei leia. Ei saa aru milles viga. Kas mina loll või süsteemi pole need linnad pandud.

jah, kiwist ka ostetud, kuid ostetud ka tickest.ee Bucharest-Tallinn (reis Bucharest-Helsinki üks pilet, Helsinki-Tallinn teine pilet. erinevad vedajad blue air ja finnair). Ja kus seal siis vaadata enne ostu kas ühine pilet või mitte? Ma olen küll palju reisinud, aga ikka ämbrisse astusin.

Expediat vaadates saan nüüd aru, et kui kirjas Multiple airlines, siis erinevad piletid. Kui aja all kirjas konkreetne firma, siis vastutab see firma kogu reisi eest isegu kui reisi teiostab teine firma. Võtan nüüd expedia kasutusele.

Ei saa aru, miks Te ise ei korralda endale reise? Saab ju iseseisvalt osta piletid, reserveerida hotellid, planeerida huvitav programm ja minna iseseisvale reisile. Ostke endale hea GPS, laadige kaardid, trackid, huvipunktid ja reisile. Kordades odavam tuleb välja kui osta reisid eesti firmadelt kellega alati probleemid.