Inkognito

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

23 meeldimist
19 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

ja kui laeval vähemalt 1 inimene nakatub koronaga siis ei võta teid mite ükski riik vastu.

kohad kus käisin ja mis jäid väga meelde:1. Türkmenistan (Ashghabat)2. Põhja Pakistan (Himaalaja)3. Alžeeria (Sahara)4. Madeira (väga soovitan). Mega ilus saar, kuid randasid pole.

Pealin ei ole üldse tühi. Inimesi liigub, kuid mitte niipalju kui ülerahvastatud linnas. Kõik rahulik ja mitte keegi kedagi ei sega.Giid rääkis, et inimestel on keelatud oma elamise linnast lahkuda ilma riigi juhtorganite loata, ehk peavadki elama kogu oma elu ühes linnas. Mida Lõuna Korea piirile lähedam - seda karmim ka olukord. Külades elatakse väga vaeselt, sõidetakse praktiliselt vankrides mis sõidutavad härjad.

minu 1 inimese hind oli 2000 eurot (Korea oma). Kuid kui saate sõpru kokku korjata ja suurema grupiga minna siis hind tuleb ka odavam. Kõik hinnad on reisifirma leheküljel + sõltub ka mis soovite külastada, samuti hind sõltub hotelli kvaliteedist (3* hotellid nats odavamad)

mina soovitan väga Ashghabati (Turkmenistani pealinna). Linn jääb meelde igaveseks, Kuid viisade saamine on 50/50.

see on küll hea uudis, et saab nüüd viisavabalt Uzbekistani. Mina juba aasta ootan kui e-viisa portaalis https://e-visa.gov.uz/ lubatakse maksta MasterCardiga (praegu ainult Visa kaardiga). N.B. enne reisi ma soovitan ikka võtta ühendust Uzbekistani lennujaamaga kuhu soovite lennata ja sealt siis täpsustada kas info on õige  + soovitan vaadata see info Uzbekistani välisministeeriumi koduleheküljelt ning kui seal see info olems siis trükkida see välja ning kui Uzbekistani lennujaamas keegi hakkab tõrkuma, et ei lase sisse siis pista see dokument talle nina alla. Samuti peaks see abistama ka lennukisse istumisel, kuid lennukompaniid kasutavad IATA infot ja kui seal info pole veel muudetud, et eesti inimesed saavad siseneda uzbekistani viisata siis vaevalt, et Teid lennukisse lastakse. Soovitan Uzbeki reisiga viivitada vähemalt suveni kui kõik hakkab korrektselt tööle.Kui see viisavabadus kehtib ja töötab ka septembris siis kindlasti lähen Uzbekistani.

Eq.Guinea viisa saamine on tõesti keeruline. Ma ütleks, et Eq.G viisa saamine on praegu kõige raskem Aafrika riikidest (v.a. praegusel hetkel Libya - väljastab ainult äriviisad). Need inimesed kes soovivad keskaafrika piirkonda lennata ilma viisata siis soovitan Sao Tome ja Principe. Väga turvalised saared. Endal plaanis teha juunis reis Kongos ja Gabonis.P.S. väga sooviks näha ka Teie reisi tagasisidet: mis maršruudil ja lennukompaniidega lendasite, piletite, hotellide hinnad, giidi kontaktid või tegite reisi iseseisvalt.Kas viisa eest maksite sularahas Berliinis?

Proovin nüüd expediat. Ei leia mitte kuidagi sihtpunktidena linnad Monrovia (Libeeria) ja Abidjan (Ivory Coast). Proovisin sisestada isegi lennujaama koodid ikka ei leia. Ei saa aru milles viga. Kas mina loll või süsteemi pole need linnad pandud.

jah, kiwist ka ostetud, kuid ostetud ka tickest.ee Bucharest-Tallinn (reis Bucharest-Helsinki üks pilet, Helsinki-Tallinn teine pilet. erinevad vedajad blue air ja finnair). Ja kus seal siis vaadata enne ostu kas ühine pilet või mitte? Ma olen küll palju reisinud, aga ikka ämbrisse astusin.Expediat vaadates saan nüüd aru, et kui kirjas Multiple airlines, siis erinevad piletid. Kui aja all kirjas konkreetne firma, siis vastutab see firma kogu reisi eest isegu kui reisi teiostab teine firma. Võtan nüüd expedia kasutusele.

Ei saa aru, miks Te ise ei korralda endale reise? Saab ju iseseisvalt osta piletid, reserveerida hotellid, planeerida huvitav programm ja minna iseseisvale reisile. Ostke endale hea GPS, laadige kaardid, trackid, huvipunktid ja reisile. Kordades odavam tuleb välja kui osta reisid eesti firmadelt kellega alati probleemid.