Killi13

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

2 meeldimist
10 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meil broneering 30-31 august, 30. kahjuks pühapäev, buss tuleb tagasi sealt 19 paiku esmaspäeval.

Tänan soovituste eest, jätsin Bordžomi välja, hea kui targemad soovitusi ja kogemusi jagavad :) Google Maps ka midagi erilist ei näidanud.

Jälgin teemat, minek samuti Oktoobri algul Kutaisisse, sealt Makhinjauri, Batumi ja tagasi Kutaisi kokku nädal. Plaanis kasutada taksot või marsakat, viimane väga soodne.Adjarian Wine House"is ka plaan käia, Batuumi lähistel jne. Kohti on palju kuhu tahaks jõuda.https://www.rome2rio.com/Siit leiad vahemaad ja ligikaudse hinna oleneb transpordist.

Jah see aasta ongi juba ostetud reis Oktoobri algul Kautaisi, sealt edasi, ka Batuimi ja kõik need ahvatlevad kohad plaanis läbi käia. Nüüd pilte ja kogemusi lugedes on veel uuel aastal tahtmine kuhugi reisida, Gruusia reisi ostsin veebrurari alguses, nüüd mõtlengi järgmisele aastale juba.

Valisin Gruusias välja marsruudi Kutaisi-Makhinjauri-Batumi. Külastaks Botaanikaaeda ja Delfinaariumit. Mida veel sealkandis peaks kindlasti nägema?

Ei ole kursis ainult kas siin seda kaasatoodud kraami ei maksustata?

Ma arvan et kui sealt tuua head ja paremat siis saab sealt osta ka kohvri transpordiks, minnes pole ju eriti midagi kaasa vedada, mõned suveriided ja Eesti leiba, seda taheti, minna võiks nagu soovitati eespool siis vaid seljakotiga :)

Väike küsimus pagasi kohta. Pileteid broneerides märgiti  käsipagasi suurus tasuta kuni 10 kg, mõõdud 20x30x40. Meil kahepeale 1 kohver kuid mõõdud 20x40x60 10kg vist ei tule täis, kas mõõdavad  nii täpselt üle?

0len arvestanud et võtta taksojuht, majutusomanikud tulevad niigi lennujaama vastu, õeldi kohe ka hind, 15, see ok, sõit vastu ja tagasi ligi 50 km, mul pole kahju, pole kooner, niigi inimesed juba ootavad, saadeti meil kui mitu päeva kohtuniseni, nii armas tunne et oodatud oled :)

Mul siiski võetut Kutaisi eesmärgiks, küll saan hakkama, meil Vene keel suus rohkem  kui Inglise keel kuid tekkis küsimus, kas gruusiasse vaja vist passi või saab ka ID kaardiga hakkama? Mõte minna siiski Septembris, tuli küll siit keskonnast soodusreisi pakkumine aga ehk tuleb veel :)Ja kas keegi teab õelda et kui võtan kaasa 14 kg kaaluva kokkupandava ratastooli . kas see arvestatakse pagasi kaaluks?