trip-krainetrip-ukraine-dark

Killi13

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

3 meeldimist
15 postitust
20 kommentaari
Viimased kommentaarid

neandertaal

Kahjuks Pegasus ei lenda oktoobrini, olin enne kasutaja, nüüd SUNEXPRESS, SEAL TRANSLEIT puudub ja ma ei oska liikumispuudega kuidagi asju ajada, tõlget ei leia, keelt ei oska, samas muid keeli valdan, inglise kuidagimoodi.

Hetkel üldse  maas see leht, hea kui keegi täidab minu eest, ingliskeel kehvapooolne.

Proovisin  mitmeid kuupäevi aga tundub et mingi nipiga hakkas tööle :)

Ma ka arvutis püüan teha, kuupäevad valisin 30. august-06. sept, no ei pääse kuidagi hindadegi juurde.

Ma olen mitmeid kordi ostnud  lennupileteid ja on kõik ok olnud. See Sunexpressi lehel valin lähtekoha, sihtkoha, kuupäeva ja kui vajutan  broneeri  siis viskab ette lehe- 

Hosti www.sunexpress.com lehte ei leita.

Ninatark, ma pole iial olnud õel ja halbu komme pole ka jätnud, sa lihtsalt ennetad asju mida ei juhtu.

Väga hea, sain uue ilusa ööbimiskoha ja kirjavahetus nii soe ja tunnen et meid oodatakse :D

Päike12, ma pole omanike kohtq õelnud ju midagi, kurb et valetavad, broneerides polnud juttu et 6, korrus, mulle kirjutas et välja müüdud kuid Bookingus siiani saadava.

Ma solvunud  natuke, ühe hotelli peale, see  pole kaebamine, kurb lihtsalt, pika otsimise peale Kutaisis leidsin ilusa koha kus tähistaks 2. pulma-aastapäeva, kirjutasin sinna ja sain ka vastuse, ju me ei  sobinud, siiani on saadaval meie kuupäevadel, pole välja müüdud. Lisan kirjavahetuse.

eesti  vene

Tere! Me mehega tuleme Gruusiasse Eestist. Sõidame Teie hotelli Batumist ja Kutaisist edasi Tbilisisse. Me tähistame Teie hotellis oma 2. pulma aastapäeva. Me oleme vaktsineeritud. Olen ratastooli kasutaja, mees aitab vajadusel. Annely

Привет! Мы с мужем едем в Грузию из Эстонии. Мы поедем из вашего отеля в Батуми и Кутаиси в Тбилиси. Мы празднуем нашу вторую годовщину свадьбы в вашем отеле. Мы сделали прививки. Я инвалид коляски, мужчина помогает, если нужно. Аннели

Vastus selline:

Lugupeetud Anneli, meil oleks hea meel teid korteritesse vastu võtta, kuid maja oli just välja üüritud, lift ebaõnnestub sageli, meil on kuues korrus, me ei taha, et te tekitaksite ebamugavusi. Tõenäoliselt on teil parem peatuda hotellis, kus on paremad üksikasjad, mis loovad tingimused mugavaks viibimiseks, ja korter (korter) on selleks vähem sobiv. Proovige teha õige otsus. Parimate soovidega, Avtandil Khachapuridze

https://www.booking.com/hotel/ge/george-groups.html?aid=1267011;sid=cabe4d04361c91eb1424bfb93bca1583;frindrecv=1

Tundub et igalepoole ei saa  just kuhu soovid, omanike teha, on kohti kus kahel käel ootavad ja on kohti kus valetavad et sant, ära tul, äkki lõhud miskit, pole raha või kantselda veel...Õnneks pole ükski neist.  Hakkan jälle otsima kes tahab Kutaisis meid,  Batumis ja Tbilisis leitud kohad.

Meil broneering 30-31 august, 30. kahjuks pühapäev, buss tuleb tagasi sealt 19 paiku esmaspäeval.

Tänan soovituste eest, jätsin Bordžomi välja, hea kui targemad soovitusi ja kogemusi jagavad :) Google Maps ka midagi erilist ei näidanud.

Jälgin teemat, minek samuti Oktoobri algul Kutaisisse, sealt Makhinjauri, Batumi ja tagasi Kutaisi kokku nädal. Plaanis kasutada taksot või marsakat, viimane väga soodne.Adjarian Wine House"is ka plaan käia, Batuumi lähistel jne. Kohti on palju kuhu tahaks jõuda.https://www.rome2rio.com/Siit leiad vahemaad ja ligikaudse hinna oleneb transpordist.

Jah see aasta ongi juba ostetud reis Oktoobri algul Kautaisi, sealt edasi, ka Batuimi ja kõik need ahvatlevad kohad plaanis läbi käia. Nüüd pilte ja kogemusi lugedes on veel uuel aastal tahtmine kuhugi reisida, Gruusia reisi ostsin veebrurari alguses, nüüd mõtlengi järgmisele aastale juba.

Valisin Gruusias välja marsruudi Kutaisi-Makhinjauri-Batumi. Külastaks Botaanikaaeda ja Delfinaariumit. Mida veel sealkandis peaks kindlasti nägema?

Ei ole kursis ainult kas siin seda kaasatoodud kraami ei maksustata?

Ma arvan et kui sealt tuua head ja paremat siis saab sealt osta ka kohvri transpordiks, minnes pole ju eriti midagi kaasa vedada, mõned suveriided ja Eesti leiba, seda taheti, minna võiks nagu soovitati eespool siis vaid seljakotiga :)

Väike küsimus pagasi kohta. Pileteid broneerides märgiti  käsipagasi suurus tasuta kuni 10 kg, mõõdud 20x30x40. Meil kahepeale 1 kohver kuid mõõdud 20x40x60 10kg vist ei tule täis, kas mõõdavad  nii täpselt üle?

0len arvestanud et võtta taksojuht, majutusomanikud tulevad niigi lennujaama vastu, õeldi kohe ka hind, 15, see ok, sõit vastu ja tagasi ligi 50 km, mul pole kahju, pole kooner, niigi inimesed juba ootavad, saadeti meil kui mitu päeva kohtuniseni, nii armas tunne et oodatud oled :)

Mul siiski võetut Kutaisi eesmärgiks, küll saan hakkama, meil Vene keel suus rohkem  kui Inglise keel kuid tekkis küsimus, kas gruusiasse vaja vist passi või saab ka ID kaardiga hakkama? Mõte minna siiski Septembris, tuli küll siit keskonnast soodusreisi pakkumine aga ehk tuleb veel :)Ja kas keegi teab õelda et kui võtan kaasa 14 kg kaaluva kokkupandava ratastooli . kas see arvestatakse pagasi kaaluks?