Ovend

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

7 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Nagu Pasha tellitud reklaamjutukeste puhul tavaline, on need pikitud valedega.Esiteks see tüüp ei korralda ei eestlastele ega kellegile teisele mingeid reise. Ta on tavaline ekskursioonide edasimüügi putkat pidav tegelane. Selliseid putkasid leidub Alanyas sadu ja igas ühes on sõbralik teenindus ja head hinnad. Igast hotellist max 100m raadiuses on mõni taoline kiosk.Teiseks ta ei ole abielus eestlasega vaid venelasega.Sel Pashal peab äri ikka väga kehvasti minema kui keset tipphooaega (kui kõigil normaalsetel reisimüüjatel on käed-jalad tööd täis) on tarvis ikka ja jälle reklaami tellida.Nähtavasti isegi tema FB listis olevad "kasulikud idioodid" ei majanda teda oma jagamistega enam ära, kuna Eesti on väike ja inimesed juba teavad, et tegu on mõttetu tegelasega.

Järgi tullakse ning pärast ka tagasi viiakse igale poole kui oled mingi ekskursiooni ostnud, vahet pole millise müüja käest selle ostsid. See Pasha on lihtsalt tavaline ekskursioonide müüja, mitte korraldaja.Nova ja Tez hindadest on kõikide kohalike reisimüüjate hinnad vähemalt poole odavamad, samas Pasha peetavas ekskursioonimüügi kohas ei ole hinnad võrreldes teiste samasuguste kohtadega soodsamad. Ja neid müügipunkte asub iga hotelli läheduses!Seega oleks mõistlik võtta ekskursioonid oma hotellile kõige lähemal asuvast kohast.See kui Raidi väidab et "uurisime ka teiste kohalike reisimüüjate pakkumisi ja jõudsime ikka ringiga Pasha juurde" on suure tõenäosusega tellitud reklaam, sest kui ta tõepoolest oleks kasvõi paaris-kolmes teises kohalikus ekskursioone müüvas äris käinud, siis ta Pasha juurde ringiga tagasi ei oleks jõudnud vaid ostnud mõnest kohast kus hinnad soodsamad :)

Tundub küll nagu tellitud reklaamjutt!Kusjuures sel Pashal peab äri ikka väga kehvasti minema kui keset tipphooaega (kui kõigil normaalsetel reisimüüjatel on käed-jalad tööd täis) peab reklaami tellima.Soovitaks samuti sellest tegelasest eemale hoida, käisime ühel Türgi reisil tema juurest läbi, aga tüüp oli ebameeldiv ning kohe hotelli kõrval olevas reisifirmas olid hinnad paremad.

Olen Türgi hotellides peatunud kümneid kordi. Küll perega, küll sõpradega. Ei mina ega ükski mu tuttav pole seal kunagi ei hotellis ega sellest väljaspool andnud sentigi jootraha, aga pole ka millestki ilma jäänud või kehvemat teenindust kogenud. Ega Türgi pole USA.Lihtsalt Türgi (aga ka Egiptuse jms) teenindajatel on silma selliste turistide peale, kes on ebakindla, närvilise ja totu olemisega ning kellelt on seega võimalik kuidagi raha välja pressida. Ja kui on võimalik niimoodi lisa teenida, siis loomulikult seda võimalust kasutatakse. Aga normaalsete, selge pilguga enesekindlate inimeste peal see lihtsalt ei toimi ja nad ei hakka ka üldjuhul üritama. Kusjuures türklased ja muud selle regiooni mustad väga pelgavad lolliks tehtud saada, seepärast nad väldivad olukorda valdavate turistidega jamamist ja käituvad nendega igati kenasti.

Me enne reisi lihtsalt googeldasime "autorent kreetal", tegime päringud paari kohta ja saime väga hea hinnaga.

Eurod kaasa, kohapeal saab liirideks vahetada.Väidan, et Türgis annavad jootraha ainult  mitte eriti arukad inimesed.

Neandertaal, ühes asjas eksid - sellised ei pane enamasti toibudes padinal mitte foorumisse vaid esimese asjana ikka FB-s kisama :)Kui seal nende mure sügavust piisavalt ei hinnatud, siis variant nr 2 on mõni foorum.Aga muidu jah, Vahemere vesi on haavale üks parimaid tervendajaid.

Kui reisimises veel eriti kogenud ei ole, siis küll ei soovitaks lennupileti odavust taga ajada.Selle asemel vaataks, et kuidas on lennuaegade, ümberistumiste ja pagasiga. Algne pileti odavus ei pruugi lõpuks eriti soodsana välja kukkuda.