Pille KL

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

12 meeldimist
4 postitust
37 kommentaari
Viimased kommentaarid

Küsisin aasta lõpus üle, vabandati et neil on seoses pühadega väga kiire olnud ja lubati peagi ülekanne teha. Ligi pool aastat pärast reisi sain lõpuks oma hüvitise kätte.

Minu Kreeka on hästi kirjutatud, autoriks on kohalik giid ning mulle sobis et ta jutustas rohkem sealsetest oludest ja vähem oma eraelust.

Neid Küprose teemasid on siin palju, palun kasutage otsingut. Meelepäraseid vaatamisväärsusi leiad kas Google või Tripadvisori abiga.

Ma just olen märganud et hotelli kodulehtedel on sageli odavamad hinnad kui bookingus, nii Costa Braval, Maltas kui ka Riias. Tasub üle vaadata.

Jaanapr, lahe oli see, et nad ei põhjendanudki miks AB ei maksa. "Vabandust, aga kahjuks me kompensatsiooni ei maksa." 

Air Baltic paistab et on võtnud nõuks seadusest kõrvale hiilida, sest hüvitist nad ei ole nõus maksma. Mul on nendega samuti case pooleli. Lennuabi jätan viimaseks variandiks. 

Tripadvisori arvustused aitavad samuti enne reisi valikuid teha. Kuid see tundub küll imelik et ekskursioone polnud võimalik osta - neid saab tavaliselt iga nurga pealt, ka hotelli infolauast. 

Kataloonias rongis sõites mõtlesin just, et ei naerata ka seal inimesed. Ega ka mujal Euroopas pole see suu pidevalt kõrvuni. Eesti pole mingi erand. 

Anna lugu teise vahendaja kätte, neid ju rohkem. 

Sardinyaga olid meil sel suvel  head kogemused, sai ka täiskindlustuse. 

Airbalticul on väga sageli kampaaniamüügid, aga väga alla nad hindu ei lase. Mõnikord teevad mõnda kindlasse kohta ekstra soodusmüüke, tasub fb-s nende lehte jälgida. Ma ootaks veel kuni ka teiste lennufirmade kevadeperioodi piletid müügile tulevad, siis on valik parem.

Ma olin Santa Susannas, sellel põhjusel et sealt läheb rong otse Barcelonasse. Blanesis käisin ka, tundus igati mõnus linnake, aga rongijaam pisut kaugemal. Lloret de Marist tuleks Barcelonasse sõita kahe transpordivahendiga - bussi  ja rongiga ning see võtab vähemalt 1,5 tundi aega. Santa Susanna on kuurortpiirkond, midagi erilist seal vaadata polnud, ainult hotellid ja rand. Ehk siis oleneb mida ise oluliseks pead. 

Eelmisel ja üleeelmisel nädalal Tallinn-Riia-Olbia liinidel isegi ei vaadatud kohvrite ja kottide poole. 

Kas AirBaltic laseb ka väiksema koti raami panna, on kellelgi kogemusi?  

Kuidas nende seljakottide mõõtmisega ikka on, kas tuleb ka kuhugi raami toppida või tulevad mõõdulindiga mõõtma? :D 

9 eurot on broneerides, hiljem maksab 15.

Korra elus võiks ju Pariisis ära käia, läheks kasvõi Louvre ning vaataks Eiffeli üle. AirBalticul otselennud. 

Kui palju kilosid sinna käsipagasisse ikka mahub, panin tavasuuruses käsipagasi kohvri servast servani täis ja kaalus vaid 6 kg (sh kohver ise 1,5 kg). Väikse pambu saab veel kättegi võtta. 

Ryanair viskab küll sama broneeringuga inimesed täiesti suvaliselt, tegin eelmisel nädalal check-ini kohe selle avanedes ja vabu kohti oli veel palju. Abikaasa sai koha 7. reas, mina 33. reas. 

tsheburashka, alla 12-a on Ryanairil tasuta nii vanem kui laps, seda muidugi kohe piletit ostes. Jah, võimalik et checkini tehes on istekoht juba tasuline, pole seda varianti kasutanud. 

Hei! Kuidas AirBalticuga lastega reisides kõrvuti istumisega kogemused, kas tõesti võib juhtuda et kui kindlat kohta ei osta, siis võib alaealine laps kuskil lennuki teises otsas istuda? Nende kodulehelt vastavat infot ei leia, aga näiteks Ryanairil on laste ja neid saatva vanema kohavalik tasuta. 

Vahel piisab ka teise vanema täidetud nõusoleku vormist + rahvastikuregistri inglisekeelsest tõendist. Igakord ei pea notarisse minema. https://reisitargalt.vm.ee/lastega-reisimine/

Petetuna selles mõttes et juba ostetud piletile kehtib kallim käsipagasi lisatasu. Kindlasti ei olnud mul plaanis raskemat kui 8 kg pagasit võtta, aga nüüd ju lisavõimalus. 

Olin juba piletid suveks ära ostnud kui see teenus turule toodi, hiljem ostes maksab aga raskem käsipagas 15€. Peab selle summa nüüd hiljem juurde maksma kui nüüd tõesti kaaluma hakatakse. Võinuks ikka juba ostetud piletitele ka soodsam variant kehtida. Tunnen end veidi petetuna.