Pille KL

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi
8 meeldimist
3 postitust / 28 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Sardinyaga olid meil sel suvel  head kogemused, sai ka täiskindlustuse. 

Airbalticul on väga sageli kampaaniamüügid, aga väga alla nad hindu ei lase. Mõnikord teevad mõnda kindlasse kohta ekstra soodusmüüke, tasub fb-s nende lehte jälgida. Ma ootaks veel kuni ka teiste lennufirmade kevadeperioodi piletid müügile tulevad, siis on valik parem.

Ma olin Santa Susannas, sellel põhjusel et sealt läheb rong otse Barcelonasse. Blanesis käisin ka, tundus igati mõnus linnake, aga rongijaam pisut kaugemal. Lloret de Marist tuleks Barcelonasse sõita kahe transpordivahendiga - bussi  ja rongiga ning see võtab vähemalt 1,5 tundi aega. Santa Susanna on kuurortpiirkond, midagi erilist seal vaadata polnud, ainult hotellid ja rand. Ehk siis oleneb mida ise oluliseks pead. 

Eelmisel ja üleeelmisel nädalal Tallinn-Riia-Olbia liinidel isegi ei vaadatud kohvrite ja kottide poole. 

Kas AirBaltic laseb ka väiksema koti raami panna, on kellelgi kogemusi?  

Kuidas nende seljakottide mõõtmisega ikka on, kas tuleb ka kuhugi raami toppida või tulevad mõõdulindiga mõõtma? :D 

9 eurot on broneerides, hiljem maksab 15.

Korra elus võiks ju Pariisis ära käia, läheks kasvõi Louvre ning vaataks Eiffeli üle. AirBalticul otselennud. 

Kui palju kilosid sinna käsipagasisse ikka mahub, panin tavasuuruses käsipagasi kohvri servast servani täis ja kaalus vaid 6 kg (sh kohver ise 1,5 kg). Väikse pambu saab veel kättegi võtta. 

Ryanair viskab küll sama broneeringuga inimesed täiesti suvaliselt, tegin eelmisel nädalal check-ini kohe selle avanedes ja vabu kohti oli veel palju. Abikaasa sai koha 7. reas, mina 33. reas. 

tsheburashka, alla 12-a on Ryanairil tasuta nii vanem kui laps, seda muidugi kohe piletit ostes. Jah, võimalik et checkini tehes on istekoht juba tasuline, pole seda varianti kasutanud. 

Hei! Kuidas AirBalticuga lastega reisides kõrvuti istumisega kogemused, kas tõesti võib juhtuda et kui kindlat kohta ei osta, siis võib alaealine laps kuskil lennuki teises otsas istuda? Nende kodulehelt vastavat infot ei leia, aga näiteks Ryanairil on laste ja neid saatva vanema kohavalik tasuta. 

Vahel piisab ka teise vanema täidetud nõusoleku vormist + rahvastikuregistri inglisekeelsest tõendist. Igakord ei pea notarisse minema. https://reisitargalt.vm.ee/lastega-reisimine/

Petetuna selles mõttes et juba ostetud piletile kehtib kallim käsipagasi lisatasu. Kindlasti ei olnud mul plaanis raskemat kui 8 kg pagasit võtta, aga nüüd ju lisavõimalus. 

Olin juba piletid suveks ära ostnud kui see teenus turule toodi, hiljem ostes maksab aga raskem käsipagas 15€. Peab selle summa nüüd hiljem juurde maksma kui nüüd tõesti kaaluma hakatakse. Võinuks ikka juba ostetud piletitele ka soodsam variant kehtida. Tunnen end veidi petetuna. 

Troodosele võib võtta ka ekskursiooni, viiakse-tuuakse kohale, räägitakse paigast, viiakse veel kuhugi sööma ka vahepeal. Me käisime ruslan traveliga. 

Analipsis ja mujalgi Kreetal oli küll üsna kõikuv levi, kohati polnud üldse. Ma laeks järgmine kord eelnevalt kõik netiühenduseta kaardid ja vajalikud failid alla. 

Otsi azair. com kaudu, sealt võib soodsaid lende leida. 

Tedee, peatume samuti Santa Susannas. Plaanis kaks päeva pühendada Barcelonale ja kolmanda päeva veedame võibolla rannikul. Pole veel otsustanud millega sõita Gironast hotelli ja tagasi. Privaattransfeeriga on 56€ suund, hotelli transfeeri hind on mõnevõrra soodsam. Ehk oleks rendikas isegi kõige mõttekam? Ja kust saab vajadusel ühistransport pileteid osta? 

Aga olen aru saanud et EasyJet lubab pardale vaid ühe käsipagasi ühikuga, kui tahad kahte kotti siis pead 6€ handsfree ostma. Või saab ikka väikse koti niisama võtta? 

Ma ise lähen just aprillis, sest siis on paras ilm linna uudistamiseks ja samas loodan päikest ja rohelust nautida. Peatun Costa Brava rannikul, hooaja välisel ajal on seal hotellid väga soodsad. 

Lihtsalt täpsustuseks. Easyjetil tegelikult on ka mõned jätkulennud, aga krõbedama hinnaga ja väike valik. 

Jah, 125€ kümne aasta kohta pole hullu. Ka noorematel lastel kehtib 10a.

Passi hind on päris krõbe kui vaja teha kogu perele. Siiani oleme ilma läbi saanud. Aga täiesti nõus, reisivõimaluste avardamiseks peaks ikka ära tegema.