trip-krainetrip-ukraine-dark

Pille KL

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

13 meeldimist
5 postitust
41 kommentaari
Viimased kommentaarid

tom1967, vaatasingi just Lufthansa pileteid, nendega on edasi-tagasi lend soodsam kui eraldi linnadesse ostes. Olen ka lähemad linnad mõttes läbi kalkuleerinud, aga kuna seekord tahaks veidi rahulikumat puhkust, siis ilmselt piirdume Lissaboni ja Algarvega, võibolla lisame ka Sevilla plaanidesse. Kui leiaks väga soodsa variandi, siis alustaks üldse Portost ja lahkuks Faro kaudu.

Kreekas on hetkel küll mask ka õues kohustuslik.

Tasub uurida hotelli transfeere, sealkandis on selline liikumisvõimalus täiesti tavapärane.

Korra aastas ongi hea natuke sooja naha vahele saada, eriti kui võtate basseiniga elamise ja kondiga rendiauto, siis on täitsa mõnus. Ise käisime just juulikuus Küprosel, meile meeldis. Olen kindel, et Hispaania pole juulis just palju jahedam. Kui tahate jahedamat kliimat, siis pigem kuhugi Kesk-Euroopasse.

Küsisin aasta lõpus üle, vabandati et neil on seoses pühadega väga kiire olnud ja lubati peagi ülekanne teha. Ligi pool aastat pärast reisi sain lõpuks oma hüvitise kätte.

Minu Kreeka on hästi kirjutatud, autoriks on kohalik giid ning mulle sobis et ta jutustas rohkem sealsetest oludest ja vähem oma eraelust.

Neid Küprose teemasid on siin palju, palun kasutage otsingut. Meelepäraseid vaatamisväärsusi leiad kas Google või Tripadvisori abiga.

Ma just olen märganud et hotelli kodulehtedel on sageli odavamad hinnad kui bookingus, nii Costa Braval, Maltas kui ka Riias. Tasub üle vaadata.

Jaanapr, lahe oli see, et nad ei põhjendanudki miks AB ei maksa. "Vabandust, aga kahjuks me kompensatsiooni ei maksa." 

Air Baltic paistab et on võtnud nõuks seadusest kõrvale hiilida, sest hüvitist nad ei ole nõus maksma. Mul on nendega samuti case pooleli. Lennuabi jätan viimaseks variandiks. 

Tripadvisori arvustused aitavad samuti enne reisi valikuid teha. Kuid see tundub küll imelik et ekskursioone polnud võimalik osta - neid saab tavaliselt iga nurga pealt, ka hotelli infolauast. 

Kataloonias rongis sõites mõtlesin just, et ei naerata ka seal inimesed. Ega ka mujal Euroopas pole see suu pidevalt kõrvuni. Eesti pole mingi erand. 

Anna lugu teise vahendaja kätte, neid ju rohkem. 

Sardinyaga olid meil sel suvel  head kogemused, sai ka täiskindlustuse. 

Airbalticul on väga sageli kampaaniamüügid, aga väga alla nad hindu ei lase. Mõnikord teevad mõnda kindlasse kohta ekstra soodusmüüke, tasub fb-s nende lehte jälgida. Ma ootaks veel kuni ka teiste lennufirmade kevadeperioodi piletid müügile tulevad, siis on valik parem.

Ma olin Santa Susannas, sellel põhjusel et sealt läheb rong otse Barcelonasse. Blanesis käisin ka, tundus igati mõnus linnake, aga rongijaam pisut kaugemal. Lloret de Marist tuleks Barcelonasse sõita kahe transpordivahendiga - bussi  ja rongiga ning see võtab vähemalt 1,5 tundi aega. Santa Susanna on kuurortpiirkond, midagi erilist seal vaadata polnud, ainult hotellid ja rand. Ehk siis oleneb mida ise oluliseks pead. 

Eelmisel ja üleeelmisel nädalal Tallinn-Riia-Olbia liinidel isegi ei vaadatud kohvrite ja kottide poole. 

Kas AirBaltic laseb ka väiksema koti raami panna, on kellelgi kogemusi?  

Kuidas nende seljakottide mõõtmisega ikka on, kas tuleb ka kuhugi raami toppida või tulevad mõõdulindiga mõõtma? :D 

9 eurot on broneerides, hiljem maksab 15.

Korra elus võiks ju Pariisis ära käia, läheks kasvõi Louvre ning vaataks Eiffeli üle. AirBalticul otselennud. 

Kui palju kilosid sinna käsipagasisse ikka mahub, panin tavasuuruses käsipagasi kohvri servast servani täis ja kaalus vaid 6 kg (sh kohver ise 1,5 kg). Väikse pambu saab veel kättegi võtta. 

Ryanair viskab küll sama broneeringuga inimesed täiesti suvaliselt, tegin eelmisel nädalal check-ini kohe selle avanedes ja vabu kohti oli veel palju. Abikaasa sai koha 7. reas, mina 33. reas. 

tsheburashka, alla 12-a on Ryanairil tasuta nii vanem kui laps, seda muidugi kohe piletit ostes. Jah, võimalik et checkini tehes on istekoht juba tasuline, pole seda varianti kasutanud.