Viimased kommentaarid

Mul oli NY Explorer Pass. Pass kehtib kuu aega alates esimesest skännimisest ning valida saab 60 asja vahel 3-10 piletit. Pass on piletikood ja selle ettenäitamisel saab infoletist omale pileti. Reisi jooksul saab muuta reisikava ja ise planeerida. Aja kokkuhoiu mõttes on see väga hea, sest piletisabad on hästi pikad. MET kunstimuuseumis on passiga külastajal pääse ka samal päeval ka Met Cloisterisse. Paljud muuseumid pakuvad õhtuti tasuta sissepääsu (MoMa) või sooduspiletit, enne reisi uurida põhjalikumalt millistes kohtades passi kasutada. Empire State Building laseb passiga 86le korrusele. 102 korruse pilet on kallim. Rock of the Top järjekord oli väike sabas ning külastasin mulle sobival ajal. Pass pakub soodustusi ka söögikohtades. 

Tänan soovituste eest ! Linnas käidud ja reis vastas ootustele. Soovi korral võib sellest lugeda siit

Jah. Näiteks Gatwick Express rong sõidab pidevalt iga 15-20 minuti järel, bussiga sõites võivad jääda suured ootamise augud, st peab kuni tund ootama kui jääb bussist maha ja tipptunnil sõidab kauem. Minu arvates ka easybus ei sõida päris koguaeg nagu kodulehel bussiajad pakutud on. Aga eks see oleneb lennujaamast või siis bussijuhist :))) Mina soovitan rongi. 

Rongid väljuvad täpselt ning sõidavad pidevalt. Bussid ei sõida kogu aeg ning bussist ei saa piletit osta (veebileht, piletikassa, vmt). Lisaks sellele on Londonis ummikud ning ei saa kindel olla bussiga sõites ajaliselt. Aga huvitav on bussiga sõita, sest rongiga sõites eeslinnasid eriti ei näe. Londonis on riided poodides odavad, suuremad muuseumid tasuta ning toit enam-vähem sama nagu Tallinnas. Huvi korral Londoni lugemist.