henry777

Elame vaid korra ja reisima peab !
Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi
35 meeldimist
9 postitust / 123 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Weeze puhul on raske arusaada, miks selle lennujaama nimi üldse Düsseldorf on.  Minu teada öösel transporti ei toimi, ainus võimalus hotell.

Kui lend algab tallinnast, siis näeb finnairi lehel, sest esimest lendu opereerib Finnair. Kui piletid ainult helsingist, siis see võimalus langeb ära.

@mikupiku


Mul endal ei toimi piletinumbri ega referenciga. Ainus lootus näha on Finnairi kodulehel.

Ise ostsin piletid flugladen.de portaalist, aga samamoodi muudeti lennuaegu ja lausa 2 korda. Kuna esimest lendu opereerib Finnair, siis sai Finnairi kodulehel bookinguga sisselogida ja seal juba kinnitada muutus ( confirm flightplan change ). Kui aga on ainult Helsingi - Phuket piletid, siis parim ja kaldun arvama, et ainuke lahendus juneyao airlinesiga ise ühendust võtta.  Olen neile korduvalt kirjutanud ja alati max 24h jooksul vastuse saanud.  Edreamsi puhul pole ime mitte vastata, seega parim võimalus praegu on kirjutada juneyaole email.  Mina sain vastuse siit:
callcenter@juneyaoair.com

Ostlemise koha pealt nii palju, et Milaano kesklinnas kaubad üldjuhul väga kallid ja alesid polnud.  Soovitan soojalt minna ühte parimasse outleti Euroopas -  Serravalle. Shuttle bus sõidab Milaano ja outleti vahet. Arvestada tuleks vähemalt poole päevaga... head reisi !

See on tavaline asi Itaaliast autot rentides. Osta omale enda autorendikindlustus.

Icarhireinsurance on suurepäraste hinnangutega ja pakub vōimalust võtta kindlustuse ka aastaks ajaks, rendi autot palju hing ihaldab. Üldiselt rendifirmast endast kindlustust vōtta on kõige viimane valik seda nii tingimuste kui hinna osas. Soovitan soojalt icarhireinsurance firmat, ise 2 aastat kasutanud. 

Bussiliiklus toimib seal väga hästi aga piletid soovitavalt osta alati netist, bussijaamas endas üldiselt alati mäsu. Spliti bussijaamas soovitan minna viimasel minutil, ilma ei jää millestki.

Kodumajutusi leida on ülimalt lihtne - Isegi augustis, täishooajal oli autotee äär neid paksult täis. On kas sildid kirjaga “ SOBE apartman “ või siis istuvad vanaprouad teeääres. Ise soovitan soojalt Tucepi küla - ülimalt mõnusa atmosfääriga ja ilusa loodusega koht. Seal neid kodumajutusi juba leiab. Krka ja Plitvice on täielik ajaraiskamine. Hinnad on laes, loodust imetleda pole võimalik, kuna park on ulmeliselt ülerahvastatud. Tegu on kohaga. mis rikuti ära, kuna ei seatud päevas külastajate arvule piiri. Kõige lahedam kogemus endal horvaatiaga on twistboat aga see on pigem veespordisõpradele. 
Horvaatia on arvatavasti üks parimaid kohti, kuhu üksi minna, head reisi !

Thomas cook täiesti kindlalt, teiste kohta ei tea.

Sel juhul oli Turku liin ikka ulmeliselt vähe lahti, avati augustis ja juba kinni...

@ Karl vaino

Tegu on siiski ülima odavlennufirma Ryanairiga, mitte Lufthansaga ja kuskil on piir ülemaksmise ja normaalse hinna vahel.

Wizz alguses pani talvel lendama väiksema lennuki, siis järgmiseks pani 3 lendu nädalas, siis pani 2 lendu ja lõpuks võttis üldse lennud maha. Kuid samas suvel ei peaks Wizzil just halvasti minema...

@E.T

Sama seis selle kodulehega, seal neid kohti ei näita. Aga igatahes sain need bookitud. Kinnitati need kohad meiliga jah:

Hello,

Thank you for your e-mail.

HEL-PVG  13A

PVG-HEL  13A

Best regards,

Callcenter


Ainuke kinnitus ongi see meil, seega tundub, et tõde selgub alles check in-i tehes...


Infoks veel nii palju, et HEL-PVG lennule pole üldse võimalik online check in-i teha, ainult Shanghaist edasi. Samuti tuleb Shanghais pagas välja võtta, olenemata kas on jätkulennud või mitte.

Sain juneyaolt sellise vastuse: 

Are the flights in one ticket as connecting flights - that when one plane is late and I miss my next flight, then I will be rebooked to next available one ?


If one of the trips is delayed and the can't catch the next flight, you can apply for a free change.

Sellisel juhul peaks ka ilma kindlustuseta asi toimima. Kuid seda praeguseks siiski ainult teoorias...

@ E.T

Kui broneerides on need lennud ühel piletil ja Juneyao sõnul ei ole siis mis saab, kui lend hilineb ?
Näiteks jääd jätkulennust maha?
Sest mul on vahe kahtlaselt väike - 3h 30 min.

Ibisel on Londonis lai valik hotelle suurepäraste hindadega.


Küll aga tahaks teada, et kui esimest lendud opereerib finnair ( TLL - HEL ), siis kas Finnair saab teha check ini ka Juneyao lennule ära ja pagas läheb otse ? Kuigi kõige täpsem viis seda kogeda on vist juba lennujaamas...

Siit samalt lehelt:

Istmed sain onlineis ise valida ainult lennule Shanghaist edasi, aga kohti HEL - PVG lennule ( mis ongi põhiline ) sain läbi klienditeeninduse. Kirjutasin bookingu numbri ja mis kohti tahan. Tund möödas ja sain kinnituse. Email ise see: callcenter@juneyaoair.com

Bookisin ka Juneyaoga piletid 

TLL - HEL - PVG - DYG
My bookingu alt sai istekohad tasuta valida, kuid nende kinnitamiseks pidin lennufirmaga ühendust võtma ( miks ? pole õrna aimugi ).  Ise bookisin läbi flugladen.de ja toimis suurepäraselt. Küll aga imelik asi on sellega, et lennud on samal piletil aga flugladen saatis kaks eraldi bookingu koodi, 1 TLL - HEL ja 2 HEL-DYG.  Oktoobris minek ja kindlasti jagan siin ka kogemust.

Ainuke sooduspakkumine nendeks kuupäevadeks on ( oli ?) lennud Phuketile Juneyaoga.

Porto Santo on rannapuhkusesks, Madeira seevastu looduse vaatamiseks ja matkamiseks.

Isiklikult soovitaks iga kell Madeirat aga võimalus on need reisid ka ühildada - Binter lendab iga päev Porto Santo ja Madeira vahel.

Soovitaks külastada Sky Gardenit, kui sinna muidugi aja saab. Muidu saab tasuta aja broneerida nende enda kodulehel.

Lugesin inimeste reaalseid kogemusi Shanghai lennujaamas selle viisa saamisel ja 9 / 10st kirjutas, et nad ei andnud talle seda viisat, kuigi tegu oli transiidiga. Kas kellelgi on reaalne kogemus Shanghai lennujaamaga olemas ?

3 korda käidud ja ei soovita, eriti kui minek lastega. Viimasel korral oli lennujaamas veel ulmeliselt pikk maa vantsida ka. Seal lähedal saab väga normaalse hinnaga hotelli ja oluliselt rahulikum on järgmine hommik minna. Infoks veel nii palju, et osad rendipunktid asuvad lennujaamast eemal ( ja sinna saab ainult tasuta autorendi shuttleiga )