HenryMark

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 kuud tagasi
1 meeldimist
1 postitust / 9 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Lendasin aasta tagasi Türki. Ausalt ei soovita sest ikkagi tegu pole väga turvalise lennufirmaga.


Kui reisile, siis soovitan Lufthansa või Finnairi kasutada.
Tegu on superfirmadega.

Just hiljuti sai ostetud hea hinnaga ja heade lennuaegadega Funchali.
Kõik lennud lufthansa ja Tap 450 - nägu

Rijekast pole aga näiteks Splitis on 2 nädalat 180€. Oleme võtnud Sixtist maasturi.

Soovitaks külastada väga toredat mereäärset küla Tucepi, millest saab korraliku rannaelamuse ja seal aega veeta. Seal juba igav ei hakka ;)
See asub Splitist alla 100km / 1h autoga

Olen rentinud mitmeid kordi, kunagi pole probleemi olnud. See üks parimaid saite ka. Soovitan veel vaadata sellist nagu doyouitaly.com, mis annab väga head hinnad soojamaade sihtkohtades.

Kas lend on muidu ostetud juba ?
Kui ei siis soovitaks lennata Finnairiga otse Tartusse.
Finnair teeb üldiselt suht harva kampiaaniad üldse ja arvan, et sügiseks küll kampaaniat ei tule. Aga alati ei saa kindel olla, kuid olles ise Finnairiga korduvalt lennanud, saan öelda, et Finnairi piletid on teistest üldiselt kallimad ja kampiaaniad tehakse väga väga harva.

Kui pileteid ostad siis vaata budgetar.lv, ma olen kõik parima hinnaga FInnairi piletid sealt ostnud.
Viga see nüüd kindlalt pole. Lenda muudatekegi nii ja täpselt saad teada oma lennugraafiku heal juhul 24 tundi varem. Hea kogemus on, et ise lendasin talvel Tallinn - Östersund. Plaanitud oli lend läbi Stockholmi aga kui Tallinna Lennujaama jõudsin, muutis SAS mu lennu Tallinn- Kopenhagen -Stockholm- Östersund. Niiet praktselt kogu mu lennugraafik muutis. Niiet see muutus pole küll mingi ime.  Mul oli ka mingi imeväike ümberistumisaeg aga peale jõudsin ikka.

Üldiselt väga ei ole. Kui viimati käisin siis oli ümberristumise aeg 8 tundi ja selle ajaga jõudsin napilt linnas ära käia ja lisaks Arlanda Expressi ( rongi ) piletid maksid edasi tagasi ligi 30€ aga ma soovitaks Arlanda lennujaamas välja minna ja seal lähedal külas ringi jalutada.