henry777

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi


41 meeldimist
10 postitust
142 kommentaari

Viimased kommentaarid

Lufthansaga heade aegadega 160€ on igati ok hind.

Soovitan laadida Express VPN rakenduse, sain sellega iga Hiinas blokeeritud lehe lahti. ( samuti toimis ka google maps) 7 päeva on see rakendus tasuta, nn prooviperiood.

Soovitan soojalt käia kõrbesafaril - sealne päikeseloojang on siiani üks meeldejäävamaid asju, mida olen elus näinud.

Eeldades, et lennud on graafikus, on 1 tund Münchenis igati ok. Kui hilinevad, saad nii kui nii järgmisele lennule, sest lennud on ühel piletil.

Kuidas on olukord passikontrollis ? Endal tunniajane transfer Tokyosse tulekul.

Olin alguses veidi skeptiline aga nüüd saan igaljuhul täielikult soovitada. Teenindus oli vägagi tasemel, süüa pakuti väga normaalselt ( ka lühemal lennul ) ja üleüldse tundus lend väga sujuvana. Tasub aga ära märkida:

1) Kohti pole mõtet ette bookida, sest nende süsteem neid tegelikult ei näita
2) Pagas tuleb igale lennule uuesti checi innida.
3) Soomes soovitan check inni minna võimalikult vara - Ise läksin 3h varem ja väravas olin 10 min enne boardingut. Probleem on selles, et kõigil on pagas aga töötas ainult 2 counterit. Ja olgu ka ära mainitud, et pagasiga või ilma, seal peab seisma ikka, sest kuskil mujal ei saa teha Hel-Pvg lennule check inni.
Veel väike tähelepanek oli, et Juneyao in flight entertaiment näitas valdavalt ainult draamafilme, mitte ühtegi thrillerit ega actionit. Lisaks on pardal wifi, mis toimis täiesti enam - vähem.

Oktoobri lõpp ujumis - rannailma Horvaatias enam pole, samuti on ka hooaeg läbi - paljud kuurortid on kinni pandud. Soovitan külastada pigem loodusparki ( näiteks Biokovo ) ja lisaks Plitvice ja Krka. Splitist Dubrovnikusse saab ülimalt mugavalt bussiga, iga aasta olen paar korda sõitnud. Juhid on kiired ja püsivad graafikus. Ainuke soovitus on osta piletid internetist ( getbybus ), sest Spliti bussijaamast ostmisega ei pruugi kuigi kaugele jõuda...

Põnevat reisi !

@ E.T

Neljapäeval on minek, siis kindlasti kirjutan. Ma ei ostnud piletit nende kodulehelt aga online check in tuvastab mu broneeringu ilusti ära, kuid online check in pole võimalik. Sellest tuleb ka see, et peab pagasi Helsingis igal juhul välja võtma.

@AnuR


Mis kurss Shanghai lennujaamas oli ?  Ja lisaks, kas see vahetus toimus ise kiiresti või sarnaselt eelnevatele kommentaaridele paar tundi ?

Probleem ei olegi otseselt kursis, vaid selles, et ei tea kui palju kuluda võib ( kuna kõikide hindade kohta on 10 erinevat infot internetis) ja sellest ka see, et muidu vahetad Eestis liiga palju ja pead pärast tagasi vahetama.

@jüts 

Kas kurss oli enam-vähem hea või pigem võeti korralikult vahelt ?

Uurisin pangast ja sealt soovitatakse sularaha Eestist võtta ja seal vahetada vastavalt vajadusele... kas sealse vahetusega on kellelgi kogemusi ? Asjaolu on ka, et ma ei räägi sõnagi hiina keelt.

Tänud info eest, kuid Zhangjiajie tundub selle jaoks veidi kahtlane... Kas seal on sularahamajandus siiski esikohal veel praegu ?

Kui sa juba Smartlinxiga lennanud oled, ei tohiks Nordica küll muretsema panna.

Ise olen korduvalt lennanud ja alati väga rahule jäänud. Ainuke ebameeldiv kogemus oli Nordica lend, mida opereeris Bul Air 30 aastat vana 737 lennukiga, siis tekkis küll küsimus, et kui suur lootus on kohale jõuda. Aga muidu muretsemiseks põhjust ei peaks olema.

Kas Lauda air on Austriani partner või kuidas nad koostöös on ?

Madeira on kahtlemata üks ilusama loodusega kohti Euroopas. Rannaelu seal pole, kuid selle asemel on tuurid saare peal ( või siis võtta ise rendiauto ) 

Temperatuurid on 12-20 kraadi. 

Easybus, olen saanud 4€ga kesklinna.

Weeze puhul on raske arusaada, miks selle lennujaama nimi üldse Düsseldorf on.  Minu teada öösel transporti ei toimi, ainus võimalus hotell.

Kui lend algab tallinnast, siis näeb finnairi lehel, sest esimest lendu opereerib Finnair. Kui piletid ainult helsingist, siis see võimalus langeb ära.

@mikupiku


Mul endal ei toimi piletinumbri ega referenciga. Ainus lootus näha on Finnairi kodulehel.

Ise ostsin piletid flugladen.de portaalist, aga samamoodi muudeti lennuaegu ja lausa 2 korda. Kuna esimest lendu opereerib Finnair, siis sai Finnairi kodulehel bookinguga sisselogida ja seal juba kinnitada muutus ( confirm flightplan change ). Kui aga on ainult Helsingi - Phuket piletid, siis parim ja kaldun arvama, et ainuke lahendus juneyao airlinesiga ise ühendust võtta.  Olen neile korduvalt kirjutanud ja alati max 24h jooksul vastuse saanud.  Edreamsi puhul pole ime mitte vastata, seega parim võimalus praegu on kirjutada juneyaole email.  Mina sain vastuse siit:
callcenter@juneyaoair.com

Ostlemise koha pealt nii palju, et Milaano kesklinnas kaubad üldjuhul väga kallid ja alesid polnud.  Soovitan soojalt minna ühte parimasse outleti Euroopas -  Serravalle. Shuttle bus sõidab Milaano ja outleti vahet. Arvestada tuleks vähemalt poole päevaga... head reisi !