HenryMark

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi
31 meeldimist
9 postitust / 92 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Finnair ja SAS lendavad mõlemad sinna Airbus A330-300 lennukiga. Samuti on mõlemad ülimalt turvalised. Kuid teeninduses on siiski Finnair ees.  

Smartlinx on igas mõttes kohutav firma, targemad selle jamaga ei lendagi. Aga kui õigesti tean, siis ainult lennujaamas, sest tegu siiski tšarterlennuga.

Ise soovitan soojalt helistada Nordicasse, kui siiski Nordica ühte lendu opereerib. Minu kõige parem klienditeenindus kogemus jääb siiski Nordicasse. Andsid piletite eest kogu raha tagasi, kui tegelikkuses tingimustes seda kirjas ei olnud. ( lisaks olid piletid vahendajalt )

Üks parimaid kindlustusi: https://www.icarhireinsurance.com/

Olen ise võtnud sealt alati selle annual paketi ja tasub rohkem kui ära. Ehk saad aasta jooksul iga rendiga seda kasutada. Oluline on valida ainult õige piirkond, kas siis EU vōi kogu maailm.

Küsiks sarnaselt sellega, et kas keegi Hoia Baciu metsas on käinud ?

Ja hotelli valikust tundus super Lion Sunny beach - teenindajad super, toit väga hea ja rajoon oli vaikne kuid samas 10 minutit jala peaväljakult.

3 päeva tagasi tulin just tagasi nädalaselt puhkuselt.
Ööelu on kahtlemata üks parimaid üldse, hinnad allärgnevad:
pooleliitrine õlu rannabaaris 1€, 2 kokteili ( kõige kallim oli long island ice tea ) 4€.
Lisaks on seal veepark ja lõbustuspark, mõlemad väga taskukohaste hindadega. Rannas kui sellises siiski väga olla ei saa, pigem basseini ääres või siis baaris.
Ööelu ise on väga korralik, kell 23 hakkasid massid alles liikuma, kell 2 öösel olid tänavad paksult rahvast täis. Ideaalne sihtpunkt noortele, kuigi absoluutselt igast vanusegrupist oli rahvast.
Söögid olid kõik megaodavad- kebab 2€; restoranis praad 6€
Transpordist nii palju, et soovitan igal juhul lennata Läbi london Lutoni Wizzairiga, ajad olid väga head ja kõik lennukid tuttuued. Esimesel öösel jõuab lend sisse 04:10, siis saad Bourgase lennujaama juures hotelli võtta 18€ eest ja hommikul 2€ eest kõhu täis süüa. Ise olin täpselt nädala ja see aeg tundus perfektsena. Bourgase ja sunny Beachi vahel käib buss - 3€ ( 6 lev ) ja maksta saab ainult sulas.  Tulles tuleb lend sealt välja 13:15 ja siis 14:55 Lutonis ja järgmine hommik Tallinnasse. Kokku lendasin 8h, otse oleks vist saanud 2 ja poole tunniga aga mitte iial ei leia ma ennast smartlynxi pardalt. Kui küsimusi, kirjuta julgelt sõnumisse.

Ryanairi miinimum connecting time on 150 min ehk 2h ja 30 min, ehk sel juhul katab. Aga lennu aegade muutmise osas ei saa kunagi 100% kindel olla, kuigi teades Ryanairi siis nad muudavad siiski lennuaegu haruharva.

Nii et saab kindel olla Swedbank kindlustusega ja kui tõesti lennuaegu muudetakse, siis edasi vaadata. Võrdluseks näiteks Tallinn - Milaano lennuajad on 3 aastat täpselt samad olnud, nii et väga ei usu, et muudetakse.

Osta otse lennufirmalt ja ise soovitan ergo kindlustust, nad otsivad sulle ise uued piletid, nii et ei pea oma raha alla panema. Kiwil on mingisugune kaitse, aga oluliselt parem on ajada asju Eesti kindlustusega. Kiwi kohta on väga palju halbu hinnanguid siiski.

Kahtlemata on kõige kiirem läbi Stockholmi, kuid kui lennuaegu vaadata siis valiks ise kas Frankfurdi või Müncheni.

Suhteliselt sama on küsida, kuhu minna Euroopas.Mobiilne pardakaart toimib seal väga hästi.  Midagi printida pole vaja, soovitan soojalt wizzairi äpp laadida ja seal saab juba väga mugavalt check ini ära teha ja pardakaarti hoiustada.

Burgases oli eile öösel kell 4, kui lend saabus, 35 kraadi.

Mis nii tore aga ei ole, on tõsiasi, et otselend on oluliselt kallim, kui lennata Lufthansaga läbi Frankfurdi Münchenisse.

Mul oli sarnane probleem Finnairiga. Ei taha midagi öelda, aga see ikkagi sõltub teenindajast, kellega asju ajad. Lõpuks helistasin Finnairi, seal üks vanem proua võttis vastu ja saigi asjad korda aetud.

Kasutaks teemat veidi ära, kuid konkurentsiga on asi endiselt seotud.
Mis on juhtunud, et Lufthansa on hakanud küsima oma piletite eest üha rohkem raha ? Vaatan alati LH lende ka algusega Stockholmist, Helsingist ja Riiast ning alati on Tallinn vähemalt poole kallim. Näiteks HEL-BCN-HEL ( ümberistumine Frankfurdis ) hinnaga 110e // TLL-BCN-TLL ( ümberistumine Frankfurdis ) 280e.
Siis kui LOT lendas veel ühte kahest Lufthansa sõlmjaama - Müncheni, olid hinnad veel normaalsed, kuid nüüd tundub, et monopoli seisund on pannud LH olukorda, kus ta küsib, sest ta saab seda teha.

Mis see probleem muidu on ? Saab täpsemini vastata

Teisest teemast, aga vaata pileteid Wizz Airiga läbi Lutoni. Lennuajad on tavaliselt oluliselt paremad ja kui teha wizz discount club, saab hinna ka enam vähem heaks. Kuid Ryanairi tasemele siiski hind ei küündi.

Kõik EU lennufirmad lubavad 15. aastastel üksi lennata peale Ryanairi.
Vanema luba on rohkem kui soovituslik ära täita ja lapsele kaasa anda !
https://vm.ee/sites/default/files/article-filefield/lapsega_reisimise_nousoleku_naidisvorm.pdf
Kuid seda läheb ka vaja ainult Tallinna lennujaamast minnes.

Saan aru jah, et Kiiev on üks odavamaid linnu kuhu minna, küll aga on see ka üks ebaturvalisemaid.  Eelnevate kogemusteta 15. aastasel sinna minna poleks just eriti turvaline.  Euroopas on oluliselt palju turvalisemaid sihtpunkte, väga hea kokkuvõtlik leht on näiteks:
https://www.europeanbestdestinations.com


Käidud nii bussi kui ka autoga, võrdlemisi lihtne piiriületus. Kunagi pole üle 10. minuti läinud. 

Vaata portaali doyouitaly.com

Ise võtsime sealt 10ks päevaks Renault Capturi hinnaga 3€ kogu perioodiks Malaga lennujaamas.

Siin kohal mängib olulist rolli meeskonna treenitus hädaolukorras toimetulekuks. (Tavatingimustes saavad ka nõrgema treeninguga piloodid hakkama. ) Ja ilmselge on, et Rossiya pilootide treeningkvaliteet jääb oluliselt alla Lufthansale / Finnairile.

Soovitan pilk peale visata Triplt rakendusele. Kuigi olen ise ka google tripi kasutaja, siis selle funktsioonid on ka küllaltki head.