Ristik97

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

0 meeldimist
1 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aitäh huvitavate soovituste eest! 

Reisiplaani pidades näitas maps jah, et teetööd on nii Poolas kui Saksamaal. Ise arvestasin sõiduks max 12 tundi, nüüd pean natuke väljasõitu või ööbimist ümber mängima.

„Ninn“ vastusest saan aru, et vahet ei ole kas minna kiirteed pidi või Gdanski kaudu, ajakulu sõidule sama. Seega „Ninn“ positiivse hinnangu ja sarnase ajakulu tõttu otsustatud, et Gdansk jääb esimeseks peatuspunktiks, eks tagasi tuleme Varssavi kaudu.

Ainus broneering, mille ma kogu sõidu ajaks tegin, on Billundis 22.08. õhtuks ja selle tühistamine on tasuline. Seega jääb Taani Legoland. Hinnavahet Saksamaaga ma nägin, aga  Legolandide võrdlus endal ei õnnestunud ja nii ma tegingi bronni ette ära.

Mõtlesin ise ka korraks Moens Klintile. Seal lähedal tundub olevat huvitav loodusloomuuseum (GeoCenter).  Kas selles nurgas oleks veel midagi huvitavat vaadata?

Algselt oli plaanis Saksamaa lihtsalt läbisõiduna Taani, aga uurin mida Heidepark sisaldab, samuti soovitati mulle Europa-Parki Saksamaal. Meil on see viga, et ei poisid, ega mees ei ole lõbustusparkide/tivolite äkilisematele atraktsioonidele minejad.

Tänan kaasa mõtlemast ja valmis uuteks ideedeks!