Artjom Trk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi
3 meeldimist
1 postitust / 4 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Pass peab kindlasti olema, Türgis panevad templi passi

marti384, aitäh info eest! Ise ka guugeldasin, aga ei leidnud midagit sellist. Huvitav miks siis meie lannujaam ja Vuelingu kt pole kursis

Lisan veel Peterhofi kohta, sinna mugavalt ja kiirelt saab Meteoriga, trip kestab ca 35min, mina ise tellisin siit https://en.nevatrip.ru/hydrofoils-to-peterhof , mingeid probleeme ei tekkinud, see oli odavam kui mõned teised meteori vedajad küsisid ja kindlasti odavam kui osta kohapeal. Hinna sees on edasi-tagasi sõit, kuid sissepääsu piletid Peterhofi tuleb osta kohapeal eraldi, nagu ikka. Kui otsustad osta piletid Meteorile kohapeal, siis soovitan võimalikult varakult kohale tulla, sest hea ilma korral on see marsruut suht populaarne ja kohtade arv on piiratud. Kõik Meteorid peatuvad Hermitage muuseumi juures.

Käin seal korra kuus kindlasti. Rublasid on kindlasti mõistlik vahetada kohapeal, aga jälgige et see oleks ilma lisanduva teenustasuta, mõned pangad/kontorid küsivad kuni 300RUB. Mõistlik on otsida mõni kontor Nevskij prospekti eemalt, muidu seal on nö "turisti" kursid.
Taksosõit on suht odav, mina kasutasin Yandex Taxi, neid on seal tänava peal suht palju, aga võib ka läbi äppi tellida. Uber seal töötab ka. Kindlasti vältige kohalisi tsurka taksosid :)