Ajaraisk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi
1 meeldimist
0 postitust / 5 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Sama siin. Hetkel veel Keenias. Aga samuti küsiti lennujaamas viisat näha. Küsisin, et kui poleks E-Viisat tehtud kas siis lennukisse ei lastaks, vastati, et ikka lastaks. Samas uuriti tükk aega Eviisal olevaid numbreid ning passi numbreid. 

Ei te kas selle küsimise peale või millegi muu peale pandi aga paraku kaasaga eraldi istuma. Nii Eestist Frankfurti ja ka sealt edasi Nairobisse istusime hoopis üksteise taga.

Nairobi lennujaamas lükati minu arust aga kõik saabujad ühte järjekorda.

Tere,

Viisa sai kätte 3-e tööpäevaga. Tuleb siis ise eCitizen lehel vaatamas käia kas on viis "issued",  ning kui on siis välja printida.

Igaks juhuks ka siis ametlik leht:

Veebruaris ka minek. Ja lihtsalt võrdluseks, et lähme kahelesi privaatbussiga ja hind 3 päeva / 2 ööd -399 dollarit nägu. 

Söök, vesi ja sissepääsu piletid hinnas. Ööbimine küll suht lihtsas Mara Sidai kämpingus aga usun, et kannatab ära. 
Pärast nädal aega puhkust Lamul :)

Oot oot kas tõesti peab E-Visa enne ära tegema või muidu peale ei lasta? 

Veebruaris minek ning oli plaanis Keenia viisa kohapeal ära teha. Foorumitest lugedes pidi tunduvalt kiirem ja mugavam olema.

Tere,

Endal minek Veebruaris Keeniasse. 
Safari firma pakkus välja, et võime üleliigsed kohvrid tasuta nende kontorisse jätta või siis ka kaasa vedada kuna nii kui nii on privaatne sõit.

Kaia Nurga reisisoovitust lugedes võtsime samuti nädalaks ajaks Lamu saarel hotelli.

Vaatan, et lisaks on siin ka teema E-viisadega. Tripadvisori foorumit lugedes tundub kiirem, mugavam ja soodsam viisat taodelda kohapeal lennujaamas.