Erkki Meidla

Minu tegemised ja olemised on leitavad Instagramis www.instagram.com/itserkki
Reisisell, liitus Tripiga 1 aasta tagasi
1 meeldimist
1 postitust / 4 kommentaari
5 (0.8%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Üldiselt sõltub sellest, mis on puhkusel soovid teha.

Me alati kui läheme võtmatame kahepeale ca 500€ kaasa-  (plus pangakaart). Kuid üldjuhul tasumine Tais on sulas ja vahetada soovitan lõpp-punktis. Esimesed 50€ soovitan vahetada lennujaamas, kuid vahepeal võib olla hinna võit minimaalne (lennujaamas 37,36 ja sama ka lõpp-punktis 37,36). 
Restorani üks kord kahele nii robustselt 20€ (seal siis süüa-juua kahele ka mingi koks)
Selline oli meil üks resto arve valuutaga umbes 23€.

Ühesõnaga sõltub sellest, milline on rahakott ja millised on soovid puhkusele. Võid ajada läbi ka pävas 5€ kus ostad ainult Pat Thaid linnapealt 100 bathi kord (ca 2,50€).

Liha on seal kallim kui krevetid, kana on keskmise hinnaklassiga. 

Meie enda arusaam restoranides, et kui Pat Thai on on 120 ja riis juurikatega 60-70 on see normaalne. Lisaks small Chang (kohalik õlu) võiks jääda ka 80 (?) bathi juurde. Samas igal pool pole kõik ühtepidi soodne ja hea meile, seega peab alati ise valiku tegema. Mis kus odavam ja kas siia või sinna.

Ilmas suhtes ei tasu oodata midagi erilist. Ilm on nii nagu ta on ja täiesti Taevajumala käsutuses. Me oleme käinud nüüdseks tais 3 korda ja 4 kord tuleb  sept lõpp okt algus. Meile oli lubatud kõigil eelnevatel kordadel vihma ja tervel perioodil. Siiani on vedanud ning oleme saanud alati vihma ainult õhtuti. Seega valmis peaks olema kõigeks.

Minu enda soovitus Bangkokis hotelli valikul oleks: Dinso Mon Hotel. Seal lähedal on mitu suurt ja ilusat templit ning samas ka ületänava on ilus ööturg. Kindlasti soovitan kasutada UBER-it pikemate sõitudel- hinnavahe võib olla kordi viis kui Tuk-tukiga sõites. Kindlasti lennujaama soovitan minna metrooga 1.2€ nägu. 
Tellisime endale õhtul hommikuks takso (Bangkokis) Uberiga algul kardsime ja ei olnud kindel kas me üldse saame sealt Lennujaama metroo peale. Kuid takso tuli ilusti 3 minta ennem ja maksime selle eest 100 bath-i. 
Kui Bangkoki suhtes küsimusi on siis võib julgelt küsida :) Olen seal juba nagu kalavees.